Popis
Produkt: Lenovo ThinkPad P16 Gen 2
Part Number: 21FA000FCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core™ i7-13700HX, 16C (8P + 8E) / 24T, P-core 2.1 / 5.0GHz, E-core 1.5 / 3.6GHz, 30MB |
| Grafická Karta | NVIDIA RTX 2000 Ada Generation 8GB GDDR6 |
| Chipset | Intel WM790 Chipset |
| Pameť | 2x 16GB SO-DIMM DDR5-5600 Non-ECC |
| Pameťové sloty | Four DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 192GB (4x 48GB DDR5 SO-DIMM) |
| Úložisko | 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 Performance NVMe Opal 2.0 |
| Podporované Úložisko | Up to two drives, 2x M.2 SSD • M.2 2280 SSD up to 8TB, 4TB each |
| Čitačka Kariet | SD 7.0 Card Reader |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3306 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos |
| Kamera | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter and Human Presence Detection |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 94Wh |
| Max. výdrž na baterii | – |
| Napájací Adaptér | 170W Slim Tip (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 16″ WQXGA (2560×1600) IPS 500nits Anti-glare, 100% sRGB, 165Hz, Eyesafe |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Pero | Nie |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Storm Grey (Top), Villi Black (Bottom) |
| Materiál | Aluminium (Top), PPS + 50% GF (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 364 x 266 x 30.23 mm (14.3 x 10.5 x 1.2 inches) |
| Hmotnost | Starting at 2.95 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Nie |
| WLAN + Bluetooth | Intel Wi-Fi 6E AX211, 11ax 2×2 + BT5.1 |
| Standartné porty | 2x USB 3.2 Gen 1 (one Always On) 1x USB-C 3.2 Gen 2 (support data transfer and Power Delivery 3.0) 2x Thunderbolt™ 4 / USB4 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4) 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x SD Express 7.0 card reader |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 3-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | CO2 Offset 0.5 ton, 3Y Premier TP WS WHB (CPN) |
- Typ zařízení: notebook
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Řada procesorů: Intel Core i7
- Model procesoru: Intel Core I7-13700HX
- Výkon CPU dle PassMark: 32637
- Počet jader: 12
- Frekvence procesoru (GHz): 2.1
- TDP: 28
- Velikost paměti RAM (GB): 32
- Rozlišení displeje: 2560x1600
- Formát obrazovky: 16:10
- Typ disku: ssd
- SSD Kapacita (GB): 1000
- Rozhraní: USB 4
- Výbava: Web kamera
- Hmotnost notebooku: 2.6 - 3 kg













