Popis
Model: ThinkPad P15v Gen 3 (AMD)
PN: 21EM0012CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen 7 PRO 6850H (8C / 16T, 3.2 / 4.7GHz, 4MB L2 / 16MB L3) |
| Grafická Karta | NVIDIA T1200 4GB GDDR6 |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Paměť | 1x 16GB SO-DIMM DDR5-4800 non-ECC |
| Paměťové sloty | 2x DDR5 SO-DIMM slot, dual-channel kompatibilní |
| Max. Paměť | Až 64GB DDR5-4800 |
| Úložiště | 512GB SSD M.2 2280 PCIe Gen 4.0×4 NVMe Opal2 |
| Podporovaná Úložiště | Až 2x disk, 2x M.2 SSD • M.2 2280 SSD až 4TB, 2TB každý |
| Slot pro Úložiště | 2x M.2 2280 PCIe Gen 4×4 sloty |
| Předvolený RAID | Ne |
| Čtečka Karet | SD Čtečka karet |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Audio Premium |
| Kamera | HD 720p + IR s Krytkou Kamery |
| Mikrofon | 2x |
| Baterie | Integrovaná 68Wh |
| Napájecí Adaptér | 135W Slim Tip (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 15.6″ FHD (1920×1080) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Kalibrace Barev | Ne |
| Klávesnice | Podsvícená, CZ/SK |
| Barva | Černá |
| Materiál | PC + ABS (kryt), PC + ABS (tělo) |
| Rozměry (ŠxHxV) | 366.5 x 250 x 22.7 mm (14.43 x 9.84 x 0.89 palců) |
| Hmotnost | Od 2.26 kg (4.98 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro 64 CZ/SK/EN |
| Dodávaný software | Ne |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Qualcomm Wi-Fi 6E NFA725A, 11ax 2×2 + BT5.1 |
| WWAN | WWAN rozšířitelné na 4G |
| SIM Karta | Ne |
| NFC | Ne |
| Standardní porty | 2x USB 3.2 Gen 1 (1x Stále napájený) 1x USB 4 40Gbps (podpora přenosu dat a DisplayPort 1.4) 1x HDMI, až 4K/60Hz 1x SD čtečka karet 1x Ethernet (RJ-45) 1x Sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) 1x Napájecí konektor 1x Bezpečnostní zdířka |
| Volitelné Porty (nakonfigurované) | 1x Čtečka čipových karet (SmartCard) |
| Kabel Monitoru | Ne |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čtečka SmartCard | Čtečka SmartCard |
| Bezpečnostní Chip | Diskrétní TPM 2.0 |
| Čtečka otisků prstů | Styl Dotyku, Match-on-Chip, na opěrce dlaní |
| Fyzický zámek | Kensington Security Slot, 3 x 7 mm |
| Další zabezpečení | Záslepka kamery |
| OVLADATELNOST | |
| Řízení systému | AMD PRO |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 3 roky v servise |
| Zahrnutý Upgrade | 3 roky Premier On-Site |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | EPEAT Gold ENERGY STAR 8.0 TCO Certified 9.0 RoHS compliant |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H military testy – splněno |
| ISV Certifikace | Prosím navštivte ISV certifikace pro Pracovní Stanice Lenovo |
- Záruka: On-Site
- Rozhraní: lan
- Výkon CPU dle PassMark: 20901
- Typ disku: ssd
- Kapacita pevného disku (v GB): 512
- Otáčky HDD: ssd
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- USB počet: 3
- Velikost paměti RAM: 16 GB
- Počet USB 3.2: 2
- Počet USB 3.2 Type-C: 1
- Výbava: Web kamera
- Lokalizace klávesnice: CZ/SK
- Typ Baterie: Li-Pol
- Hmotnost notebooku: 2.1 - 2.5 kg
- Typ panelu: ips
- Frekvence procesoru (Mhz): 2700
- Typ zařízení: workstation
- Úhlopříčka displeje ("): 15,6"
- Rozlišení displeje: 1920x1080 (Full HD)
- Formát obrazovky: 16:9
- TDP: 28
- Povrchová úprava displeje: matny
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Řada procesorů: AMD Ryzen 7
- Model procesoru: AMD Ryzen 7 PRO 6850U
- Počet jader: 8



















