Popis
Produkt: Lenovo ThinkPad P14s Gen 3
Part Number: 21AK0003CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i5-1250P, 12C (4P + 8E) / 16T, P-core 1.7 / 4.4GHz, E-core 1.2 / 3.3GHz, 12MB |
| Grafická Karta | NVIDIA Quadro T550 4GB GDDR6 |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 8GB Soldered DDR4-3200 non-ECC + 8GB SO-DIMM DDR4-3200 non-ECC |
| Pameťové sloty | One memory soldered to systemboard, one DDR4 SO-DIMM slot, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 40GB (8GB soldered + 32GB SO-DIMM) DDR4-3200 |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2280 PCIe Gen 4×4 Value NVMe Opal2 |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 2TB M.2 2280 SSD |
| Čitačka Kariet | No card reader |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, Dolby Audio |
| Kamera | HD 720p with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 52.5Wh |
| Max. výdrž na baterii | – |
| Napájací Adaptér | 100W USB-C Slim (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 14″ WUXGA (1920×1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Pero | Nie |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Black |
| Materiál | PC 50% GF + PC 20% CF (Top), Aluminium (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 317.7 x 226.9 x 17.95 mm (12.51 x 8.93 x 0.707 inches) |
| Hmotnost | Starting at 1.24 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 DG Windows 10 Pro 64, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Intel AX211 Wi-Fi 6E, 2×2 + BT5.2 |
| Standartné porty | 2x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 2.0) 2x USB 3.2 Gen 1 (one Always On) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x Ethernet (RJ-45) 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Security keyhole |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Integrated in Power Button |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 3-year, Depot |
| Zahrnutý Upgrade | CO2 Offset 1 ton (5WS0Z74929), 3Y Premier TP WS WHB (CPN) (5WS1B09494) |
- Počet jader: 12
- Výbava: Web kamera
- Rozhraní: thunderbolt
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- Otáčky HDD: ssd
- Kapacita pevného disku (v GB): 512
- Typ disku: ssd
- Výkon CPU dle PassMark: 20838
- Velikost paměti RAM: 16 GB
- Model procesoru: Intel Core i5-1250P
- TDP: 28
- Řada procesorů: Intel Core i5
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Povrchová úprava displeje: matny
- Formát obrazovky: 16:10
- Rozlišení displeje: 1920x1200
- Úhlopříčka displeje ("): 14"
- Typ zařízení: notebook
- Frekvence procesoru (Mhz): 1700
- Hmotnost notebooku: Nižší než 1.5 kg

















