Popis
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i7-1185G7 (4C / 8T, 3.0 / 4.8GHz, 12MB) |
| Grafická Karta | NVIDIA Quadro T500 4GB GDDR6 |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Paměť | 16GB Soldered DDR4-3200 non-ECC |
| Paměťové sloty | 1x soldered na základní desce, 1x DDR4 SO-DIMM slot, dual-channel kompatibilní |
| Max. Paměť | až 48GB (16GB soldered + 32GB SO-DIMM) |
| Úložiště | 1TB SSD M.2 2280 PCIe 3.0 NVMe Opal2 |
| Podporovaná Úložiště | 1x disk, až 2TB M.2 2280 SSD |
| Čtečka Karet | Čtečka MicroSD |
| Optická Mechanika | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Audio |
| Kamera | 720p + IR s ThinkShutter |
| Mikrofon | 2x |
| Baterie | Integrovaná 50Wh |
| Max. výdrž na baterii | MobileMark 2018: 9.7 hr JEITA 2.0: 16 hr |
| Napájecí Adaptér | 65W USB-C |
| DESIGN | |
| Displej | 14″ UHD (3840×2160) IPS 500nits Anti-glare, 100% DCI-P3, DisplayHDR™ 400, Dolby Vision™ |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Kalibrace Obrazu | Kalibrace továrních barev |
| Klávesnice | Podsvícená, CZ/SK |
| Barva | Černá |
| Materiál | PC + ABS (Kryt), PC + ABS / Talc15 + Magnesium Alloy (Kryt klávesnice), PA / 50% GF (Tělo) |
| Rozměry (ŠxHxV) | 329 x 227 x 17.9 mm (12.95 x 8.94 x 0.70 palců) |
| Hmotnost | 1.469 kg (3.43 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 10 Pro 64, CZ/SK/ENG |
| Dodávaný software | Ne |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Ne |
| WLAN + Bluetooth | Intel Wi-Fi 6 AX201, 11ax 2×2 + BT5.1 |
| WWAN | WWAN rozšířitelné na 4G |
| SIM Karta | Ne |
| NFC | Ne |
| Standardní porty | 2x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps / USB-C 3.2 Gen2 (podpora přenosu dat, Power Delivery 3.0 a DisplayPort 1.4) 1x microSD čtečka karet 1x boční dokovací konektor 1x Ethernet (RJ-45) 2x USB 3.2 Gen 1 (1x Stále napájený) 1x HDMI 2.0 1x sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) |
| Volitelné Porty | 1x Čtečka SmartCard |
| Kabel Monitoru | Ne |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čtečka SmartCard | Čtečka SmartCard |
| Bezpečnostní Chip | Diskrétní TPM 2.0 |
| Čtečka otisků prstů | Styl Dotyku, Match-on-Chip |
| Fyzický zámek | Kensington Security Slot |
| Další zabezpečení | Kryt kamery ThinkShutter |
| Ovladatelnost | |
| Řízení systému | Intel vPro |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 3 roky v servise |
| Zahrnutý Upgrade | 3 roky Premier Onsite |
| PŘÍSLUŠENSTVÍ | |
| Přibalené příslušenství | Ne |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | RoHS compliant ENERGY STAR 8.0 EPEAT Gold TCO Certified Notebooks 8 |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H military test – prošlo |
| ISV Certifikace | Prosím navštivte www.thinkworkstations.com/isv-certifications/ |
- Kapacita pevného disku (v GB): 1 000
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- Hmotnost notebooku: 1.5 - 2.0 kg
- Výbava: Čtečka paměťových karet
- Počet USB 3.2 Type-C: 2
- Počet USB 3.2: 2
- USB počet: 4
- Rozhraní: hdmi
- Otáčky HDD: ssd
- Typ disku: ssd
- Formát obrazovky: 16:9
- Rozlišení displeje: 3840x2160 (4K UHD)
- Velikost paměti RAM: 16 GB
- TDP: 15
- Frekvence procesoru (Mhz): 3000
- Počet jader: 4
- Výkon CPU dle PassMark: 10562
- Model procesoru: Intel Core i7-1185G7
- Řada procesorů: Intel Core i7
- Operační systém: Windows 10 Professional
- Typ zařízení: workstation















