Popis
Model: ThinkPad P14s Gen 3 (AMD)
PN: 21J5002ACK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen 7 PRO 6850U (8C / 16T, 2.7 / 4.7GHz, 4MB L2 / 16MB L3) |
| Grafická Karta | Integrated AMD Radeon 680M Graphics |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Paměť | 16GB Soldered LPDDR5-6400 |
| Paměťové sloty | Soldered paměť na základní desce, žádný slot |
| Max. Paměť | 16GB soldered paměť, nerozšířitelná |
| Úložiště | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe Opal 2.0 |
| Podporovaná Úložiště | 1x disk, až 2TB M.2 2280 SSD |
| Slot pro Úložiště | 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 slot |
| Optická Mechanika | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, Dolby Audio |
| Kamera | FHD 10890p + IR s Krytkou Kamery |
| Mikrofon | 2x |
| Baterie | Integrovaná 52.5Wh |
| Napájecí Adaptér | 65USB-C (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 14″ WUXGA (1920×1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC, Touch |
| Dotyková obrazovka | 10-bodové vícedotykové ovládání |
| Kalibrace Barev | Ne |
| Klávesnice | Podsvícená, CZ/SK |
| Barva | Černá |
| Materiál | PC + 20% CF + 50% GF (Kryt), PPS (Tělo) |
| Rozměry (ŠxHxV) | 317.7 x 226.9 x 17.95 mm (12.51 x 8.93 x 0.707 palců) |
| Hmotnost | Od 1.41 kg (3.11 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro 64 CZ/SK/EN |
| Dodávaný software | Ne |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Integrovaný 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Qualcomm Wi-Fi 6E NFA725A, 11ax 2×2 + BT5.1 |
| WWAN | WWAN rozšířitelné na 4G |
| SIM Karta | Ne |
| NFC | Ne |
| Standardní porty | 2x USB-C 3.2 Gen 2(podpora přenosu dat, Power Delivery a DisplayPort 1.4) 2x USB 3.2 Gen 1 (1x Stále napájený) 1x HDMI, až 4K/60Hz 1x Ethernet (RJ-45) 1x Sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) 1x Bezpečnostní zdířka |
| Volitelné Porty (nakonfigurované) | 1x Čtečka SmartCard 1x Nano-SIM card slot (WWAN modely) |
| Kabel Monitoru | Ne |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čtečka SmartCard | Čtečka SmartCard |
| Bezpečnostní Chip | Diskrétní TPM 2.0, Microsoft Pluton TPM 2.0 |
| Čtečka otisků prstů | Integrovaná v tlačítku pro zapnutí |
| Fyzický zámek | Kensington Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm |
| Další zabezpečení | Záslepka kamery |
| OVLADATELNOST | |
| Řízení systému | AMD PRO |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 3 roky v servise |
| Zahrnutý Upgrade | 3 roky Premier On-Site |
| PŘÍSLUŠENSTVÍ | |
| Přibalené příslušenství | Ne |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | EPEAT Gold ENERGY STAR 8.0 TCO Certified 9.0 RoHS compliant |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H military testy – splněno |
| ISV Certifikace | Prosím navštivte ISV certifikace pro Pracovní Stanice Lenovo |
- Záruka: On-Site
- Rozhraní: lan
- Výkon CPU dle PassMark: 20901
- Typ disku: ssd
- Kapacita pevného disku (v GB): 512
- Otáčky HDD: ssd
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- USB počet: 4
- Velikost paměti RAM: 16 GB
- Počet USB 3.2: 2
- Počet USB 3.2 Type-C: 2
- Výbava: Web kamera
- Lokalizace klávesnice: CZ/SK
- Typ Baterie: Li-Pol
- Hmotnost notebooku: Nižší než 1.5 kg
- Typ panelu: ips
- Frekvence procesoru (Mhz): 2700
- Typ zařízení: workstation
- Úhlopříčka displeje ("): 14"
- Rozlišení displeje: 1920x1200
- Formát obrazovky: 16:10
- TDP: 28
- Povrchová úprava displeje: matny
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Řada procesorů: AMD Ryzen 7
- Model procesoru: AMD Ryzen 7 PRO 6850U
- Počet jader: 8


















