Popis
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i7-1355U, 10C (2P + 8E) / 12T, P-core 1.7 / 5.0GHz, E-core 1.2 / 3.7GHz, 12MB |
| Grafická Karta | Integrovaná Intel Iris Xe Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Paměť | 16GB Soldered DDR5-5200 + 16GB SO-DIMM DDR5-5200 |
| Paměťové sloty | 1x soldered slot + 1x DDR5 SO-DIMM slot |
| Max. Paměť | Až 32GB (16GB soldered + 16GB SO-DIMM) DDR5-5200 |
| Úložiště | 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe Opal 2.0 |
| Podporovaná Úložiště | 1x až 2TB M.2 2280 SSD |
| Slot pro Úložiště | 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 slot |
| Čtečka Karet | Ne |
| Optická Mechanika | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Audio |
| Kamera | 5.0MP + IR s krytkou kamery |
| Mikrofon | 2x, 360° |
| Baterie | Integrovaná 52.5Wh |
| Napájecí Adaptér | 65W USB-C (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 16″ WQUXGA (3840×2400) OLED 400nits Anti-reflection / Anti-smudge, 100% DCI-P3, DisplayHDR 400, Dolby Vision |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Kalibrace Barev | Ne |
| Klávesnice | Podsvícená, CZ/SK |
| Barva | Černá |
| Materiál | Hybridní karbonové vlákno (Kryt), PPS (Tělo) |
| Rozměry (ŠxHxV) | 361.9 x 255.5 x 20.5 mm (14.25 x 10.06 x 0.81 palců) |
| Hmotnost | cca 1.67 kg (3.7 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro, CZ/SK/EN |
| Dodávaný software | Ne |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| WLAN + Bluetooth | Intel Wi-Fi 6E AX211, 11ax 2×2 + BT5.1 |
| WWAN | WWAN rozšířitelné na 4G |
| SIM Karta | Ne |
| NFC | Ne |
| Standardní porty | 1x HDMI 2.1, až 4K/60Hz 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 1 (Stále napájený) 2x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (podpora přenosu dat, Power Delivery 3.0 a DisplayPort 1.4) 1x Ethernet (RJ-45) 1x Sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) |
| Volitelné Porty (nakonfigurované) | 1x čtečka Smart Card 1x Nano-SIM Card Slot |
| Kabel Monitoru | Ne |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čtečka SmartCard | Čtečka SmartCard |
| Bezpečnostní Chip | Discrete TPM 2.0 Enabled |
| Čtečka otisků prstů | Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| Fyzický zámek | Kensington Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm |
| Další zabezpečení | Krytka kamery IR kamera pro Windows Hello Hello Glance od Mirametrix Ultrazvuková detekce přítomnosti člověka (modely s IR kamerou) |
| OVLADATELNOST | |
| Řízení systému | Non-vPro |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 3 roky v servise |
| Zahrnutý Upgrade | 3 roky Premier On-Site |
| PŘÍSLUŠENSTVÍ | |
| Přibalené příslušenství | Ne |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | EPEAT Gold Registered ENERGY STAR 8.0 ErP Lot 6/26 TCO Certified 9.0 RoHS compliant |
| Ostatní Certifikace | Eyesafe Certified 2.0 |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H military testy – splněno |
- Lokalizace klávesnice: CZ/SK
- Typ Baterie: Li-Pol
- Hmotnost notebooku: 1.5 - 2.0 kg
- Výbava: Numerická klávesnice
- Počet USB 3.2: 2
- Počet USB 3.1 Type-C: 2
- Rozhraní: USB 4
- HDD Kapacita (GB): 1000
- Typ disku: ssd
- Povrchová úprava displeje: matny
- Formát obrazovky: 16:10
- Rozlišení displeje: 3840x2400
- Úhlopříčka displeje ("): 16
- Typ panelu: oled
- Velikost paměti RAM (GB): 32
- TDP: 15
- Frekvence procesoru (GHz): 1.7
- Počet jader: 10
- Výkon CPU dle PassMark: 15175
- Model procesoru: Intel Core i7-1355U
- Řada procesorů: Intel Core i7
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Typ zařízení: notebook
- Záruka: On-Site















