Popis
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i7-1255U, 10C (2P + 8E) / 16T, P-core 1.7 / 4.7GHz, E-core 1.2 / 3.5GHz, 12MB |
| Grafická Karta | Integrovaná Intel Iris Xe Graphics funkce jako UHD Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Paměť | 16GB Soldered DDR4-3200 |
| Paměťové sloty | 1x soldered na základní desce, 1x DDR4 SO-DIMM slot, dual-channel kompatibilní |
| Max. Paměť | Až 48GB (16GB soldered + 32GB SO-DIMM) DDR4-3200 |
| Úložiště | 512GB SSD M.2 2280 PCIe x4 NVMe Opal2 |
| Podporovaná Úložiště | 1x disk, až 2TB M.2 2280 SSD |
| Slot pro Úložiště | 1x M.2 2280 PCIe Gen 4×4 slot, podpora M.2 2280 SSD |
| Optická Mechanika | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Audio |
| Kamera | IR & FHD 1080p s krytkou kamery |
| Mikrofon | 2x |
| Baterie | Integrovaná 52.5Wh |
| Napájecí Adaptér | 65W USB-C (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 16″ WUXGA (1920×1200) IPS 300nits |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Kalibrace Barev | Ne |
| Klávesnice | Podsvícená, CZ/SK |
| Barva | Černá |
| Materiál | PC 50% GF + PC 20% CF (Kryt), PPS (Tělo) |
| Rozměry (ŠxHxV) | 361.9 x 255.5 x 20.5 mm (14.25 x 10.06 x 0.81 palců) |
| Hmotnost | Od 1.65 kg (3.64 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 10 Pro 64 CZ/SK/EN |
| Dodávaný software | Ne |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Intel AX211 Wi-Fi 6E, 2×2 + BT5.1 |
| WWAN | Ano (LTE) |
| SIM Karta | Ne |
| NFC | Ne |
| Standardní porty | 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 1 (Stále napájený) 2x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (podpora přenosu dat, Power Delivery 3.0 a DisplayPort 1.4) 1x HDMI, až 4K/60Hz 1x Ethernet (RJ-45) 1x Sluchátka / Mikrofon combo jack (3.5mm) |
| Volitelné Porty (nakonfigurované) | 1x Smart Card Reader + 1x Nano-SIM Card Slot |
| Kabel Monitoru | Ne |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čtečka SmartCard | Čtečka SmartCard |
| Bezpečnostní Chip | Diskrétní TPM 2.0 |
| Čtečka otisků prstů | Styl Dotyku, Match-on-Chip |
| Fyzický zámek | Kensington Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm |
| Další zabezpečení | Detekce lidské přítomnosti Krytka Kamery Mirametrix Glance |
| OVLADATELNOST | |
| Řízení systému | Non-vPro |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 3 roky v servise |
| Zahrnutý Upgrade | 5 let On-site |
| PŘÍSLUŠENSTVÍ | |
| Přibalené příslušenství | Ne |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | EPEAT Gold ENERGY STAR 8.0 ErP Lot 3 TCO Certified 9.0 RoHS compliant |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H military testy – splněno |
- Povrchová úprava displeje: matny
- Záruka: On-Site
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- Lokalizace klávesnice: CZ/SK
- Typ Baterie: Li-Pol
- Hmotnost notebooku: 1.5 - 2.0 kg
- Výbava: Numerická klávesnice
- Počet USB 3.2: 2
- Počet USB 3.1 Type-C: 2
- USB počet: 4
- Rozhraní: thunderbolt
- Otáčky HDD: ssd
- Kapacita pevného disku (v GB): 512
- Typ disku: ssd
- Formát obrazovky: 16:10
- Typ zařízení: notebook
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Řada procesorů: Intel Core i7
- Model procesoru: Intel Core i7-1255U
- Výkon CPU dle PassMark: 13784
- Počet jader: 10
- Frekvence procesoru (Mhz): 1700
- TDP: 15
- Velikost paměti RAM: 16 GB
- Typ panelu: ips
- Úhlopříčka displeje ("): 16"
- Rozlišení displeje: 1920x1200











