Popis
Produkt: Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 (Snapdragon)
Part Number: 21N10008CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Snapdragon X Elite X1E-78-100, 12C, Max Turbo up to 3.4GHz, 42MB |
| Grafická Karta | Integrated Qualcomm Adreno™ GPU |
| Chipset | Qualcomm SoC Platform |
| Pameť | 32GB Soldered LPDDR5x-8448 |
| Pameťové sloty | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel |
| Max. Pameť | 32GB soldered memory, not upgradable |
| Úložisko | 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe Opal 2.0 |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 1TB M.2 2242 SSD |
| Čitačka Kariet | SD 7.0 Card Reader |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Qualcomm WCD9385 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio™ |
| Kamera | FHD 1080p + IR Discrete with Privacy Shutter, MIPI, Always On Computer Vision |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated Integrated 58Wh |
| Max. výdrž na baterii | – |
| Napájací Adaptér | 65W USB-C Slim (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 14″ WUXGA (1920×1200) IPS 400nits Anti-glare, 100% sRGB, 60Hz, Low Power |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Pero | Nie |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Black |
| Materiál | CFRP (Top), Aluminium (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 313.6 x 219.4 x 16.9 mm (12.35 x 8.64 x 0.67 inches) |
| Hmotnost | Starting at 1.24 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro (on ARM), Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Nie |
| WLAN + Bluetooth | Qualcomm Wi-Fi 7 NCM825A, 802.11be 2×2 + BT5.3 |
| Standartné porty | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On 2x USB-C (Thunderbolt™ 4 / USB4 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4a 1x HDMI 2.1, up to 4K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 3-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | 3Y Premier Support HB (CPN), CO2 Offset 0.5 ton (2nd Generation Carbon Offset Projects) |
- Typ zařízení: notebook
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Řada procesorů: Qualcomm Snapdragon
- Model procesoru: Snapdragon X Elite X1E-78-100
- Model grafické karty: Qualcomm Adreno 690
- Velikost paměti RAM (GB): 32
- Úhlopříčka displeje ("): 14
- Rozlišení displeje: 1920x1200
- Formát obrazovky: 16:10
- Povrchová úprava displeje: matny
- Typ disku: ssd
- HDD Kapacita (GB): 1000
- Rozhraní: USB Type-C
- Výbava: Web kamera
- Hmotnost notebooku: Nižší než 1.5 kg













