Popis
Produkt: Lenovo ThinkPad T14 Gen 3 (AMD)
Part Number: 21CF0037CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen 7 PRO 6850U (8C / 16T, 2.7 / 4.7GHz, 4MB L2 / 16MB L3) |
| Grafická Karta | Integrated AMD Radeon 680M Graphics |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Pameť | 16GB Soldered LPDDR5-6400 |
| Pameťové sloty | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel |
| Max. Pameť | 16GB soldered memory, not upgradable |
| Úložisko | 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe Opal2 |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 2TB M.2 2280 SSD |
| Čitačka Kariet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio |
| Kamera | IR & FHD 1080p with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 52.5Wh |
| Max. výdrž na baterii | – |
| Napájací Adaptér | 45W USB-C (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 14″ WUXGA (1920×1200) Low Power IPS 400nits Anti-glare |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Pero | Nie |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Thunder Black |
| Materiál | PC 50% GF + PC 20% CF (Top), PPS (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 317.7 x 226.9 x 17.9 mm (12.51 x 8.93 x 0.70 inches) |
| Hmotnost | Around 1.32 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 DG Windows 10 Pro 64, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Qualcomm NFA725A Wi-Fi 6E, 11ax, 2×2 + BT5.2 |
| Standartné porty | 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) 2x USB-C 3.2 Gen 2 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4a) 1x HDMI, up to 4K/60Hz 1x Ethernet (RJ-45) 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Touch Style, Match-on-Chip |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 3-year, Depot |
| Zahrnutý Upgrade | CO2 Offset 1 ton (5WS0Z74929), 1Y Premier WHB (CPN) (5WS1B38516), 3Y Onsite from 3Y Depot WHB (CPN) (5WS1G97744) |















