Popis
Produkt: Lenovo ThinkPad T14 Gen 3 (Intel)
Part Number: 21AH0096CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i5-1235U, 10C (2P +8E) / 12T, P-core 1.3 / 4.4GHz, E-core 0.9 / 3.3GHz, 12MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel Iris Xe Graphics functions as UHD Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 8GB Soldered DDR4-3200 |
| Pameťové sloty | One memory soldered to systemboard, one DDR4 SO-DIMM slot, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 40GB (8GB soldered + 32GB SO-DIMM) DDR4-3200 |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe Opal2 |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 2TB M.2 2280 SSD |
| Čitačka Kariet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio |
| Kamera | 1080p with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 39.3Wh |
| Max. výdrž na baterii | – |
| Napájací Adaptér | 65W USB-C (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 14″ WUXGA (1920×1200) IPS 300nits Anti-glare |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Thunder Black |
| Materiál | PC 50% GF + PC 20% CF (Top), PPS (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 317.7 x 226.9 x 17.9 mm (12.51 x 8.93 x 0.70 inches) |
| Hmotnost | Around 1.21 kg (2.65 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro 64, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Intel AX211 Wi-Fi 6E, 2×2 + BT5.2 |
| Standartné porty | 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) 2x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4) 1x HDMI, up to 4K/60Hz 1x Ethernet (RJ-45) 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Touch Style, Match-on-Chip |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 3-year, Depot |
| Zahrnutý Upgrade | 1Y Premier WHB (CPN) (5WS1B38516), 3Y Onsite from 3Y Depot WHB (CPN) (5WS1G97744) |
- Úhlopříčka displeje ("): 14"
- Hmotnost notebooku: Nižší než 1.5 kg
- Výbava: Web kamera
- Rozhraní: thunderbolt
- Otáčky HDD: ssd
- Kapacita pevného disku (v GB): 512
- Typ disku: ssd
- Povrchová úprava displeje: matny
- Formát obrazovky: 16:10
- Rozlišení displeje: 1920x1200
- Velikost paměti RAM: 8 GB
- TDP: 15
- Frekvence procesoru (Mhz): 1300
- Počet jader: 10
- Výkon CPU dle PassMark: 13664
- Model procesoru: Intel Core i5-1235U
- Řada procesorů: Intel Core i5
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Typ zařízení: notebook
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky















