Popis
Produkt: Lenovo ThinkPad L15 Gen4 (Intel)
Part Number: 21H3004RCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core™ i5-1335U, 10C (2P + 8E) / 12T, P-core 1.3 / 4.6GHz, E-core 0.9 / 3.4GHz, 12MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel Iris Xe Graphics Functions as UHD Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 1x 16GB SO-DIMM DDR4-3200 |
| Pameťové sloty | Two DDR4 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 64GB DDR4-3200 |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe Opal 2.0 |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 2TB M.2 2242 SSD |
| Čitačka Kariet | microSD Card Reader |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio™ |
| Kamera | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 57Wh |
| Max. výdrž na baterii | – |
| Napájací Adaptér | 65W USB-C (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 15.6″ FHD (1920×1080) IPS 250nits Anti-glare, 45% NTSC |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Pero | Nie |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Thunder Black |
| Materiál | PC-ABS (Top), PC-ABS (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 360.2 x 237 x 19.93 mm (14.18 x 9.33 x 0.78 inches) |
| Hmotnost | Starting at 1.77 kg (3.91 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| WLAN + Bluetooth | Intel Wi-Fi 6 AX201, 11ax 2×2 + BT5.1 |
| Standartné porty | 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) 1x USB-C 3.2 Gen 2 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4) 1x Thunderbolt™ 4 / USB4 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4) 1x HDMI 2.1, up to 4K/60Hz 1x microSD card reader 1x Ethernet (RJ-45) 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 1-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | CO2 Offset 0.5 ton, 1Y Premier WHB (CPN), 3Y Onsite from 1Y Depot WHB (CPN) |
- Formát obrazovky: 16:9
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- Hmotnost notebooku: 1.5 - 2.0 kg
- Výbava: Web kamera
- Rozhraní: thunderbolt
- Otáčky HDD: ssd
- Kapacita pevného disku (v GB): 512
- Typ disku: ssd
- Povrchová úprava displeje: matny
- Rozlišení displeje: 1920x1080 (Full HD)
- Úhlopříčka displeje ("): 15.6
- Velikost paměti RAM: 16 GB
- TDP: 28
- Frekvence procesoru (Mhz): 2100
- Počet jader: 10
- Výkon CPU dle PassMark: 16527
- Model procesoru: Intel Core i5-1335U
- Řada procesorů: Intel Core i5
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Typ zařízení: notebook













