Popis
Produkt: Lenovo ThinkPad L15 Gen 3 (AMD)
Part Number: 21C7002FCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen 5 PRO 5675U (6C / 12T, 2.3 / 4.3GHz, 3MB L2 / 16MB L3) |
| Grafická Karta | Integrated AMD Radeon Graphics |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Pameť | 1x 8GB SO-DIMM DDR4-3200 |
| Pameťové sloty | Two DDR4 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 64GB DDR4-3200 |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe Opal2 |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 1TB M.2 2242 SSD |
| Čitačka Kariet | MicroSD Card Reader |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio |
| Kamera | IR & 1080p with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 57Wh |
| Max. výdrž na baterii | – |
| Napájací Adaptér | 65W USB-C (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 15.6″ FHD (1920×1080) IPS 250nits Anti-glare |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Pero | Nie |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Thunder Black |
| Materiál | PC + ABS (Top), PC + ABS (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 360.2 x 237 x 19.93 mm (14.18 x 9.33 x 0.78 inches) |
| Hmotnost | Starting at 1.76 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 DG Windows 10 Pro 64, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | AMD RZ616 Wi-Fi 6E, 11ax, 2×2 + BT5.2 |
| Standartné porty | 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) 1x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery 3.0, and DisplayPort 1.4) 1x USB-C 3.2 Gen 2 (support data transfer, Power Delivery 3.0, and DisplayPort 1.4) 1x HDMI, up to 4K/60Hz 1x microSD card reader 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Touch Style, Match-on-Chip |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 1-year, Depot |
| Zahrnutý Upgrade | 1Y Premier TP Main WHB Public Sector ONLY (CPN) (5WS1B09491), 3Y Onsite from 1Y Depot WHB (CPN) (5WS1E19064) |
- Hmotnost notebooku: 1.5 - 2.0 kg
- Výbava: Čtečka paměťových karet
- Rozhraní: USB Type-C
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- Otáčky HDD: ssd
- Kapacita pevného disku (v GB): 512
- Typ disku: ssd
- Výkon CPU dle PassMark: 14763
- Velikost paměti RAM: 8 GB
- Počet jader: 6
- Model procesoru: AMD Ryzen 5 PRO 5675U
- Řada procesorů: AMD Ryzen 5
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Povrchová úprava displeje: matny
- Formát obrazovky: 16:9
- Rozlišení displeje: 1920x1080 (Full HD)
- Úhlopříčka displeje ("): 15,6"
- Typ zařízení: notebook
- TDP: 15
- Frekvence procesoru (Mhz): 2300



























