Popis
Produkt: Lenovo ThinkPad L15 Gen 2 (AMD)
Part Number: 20X7S02000
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Ryzen 3 Pro 5450U(min. 11000 bodov, min. 4 jadra, min. 8 vlákien, min. 8MB cache, min. zakladna frekvencia 2.6GHz, podpora vzdialenej správy na úrovni AMD DASH alebo Intel AMT) |
| Grafická Karta | Integrated AMD Radeon Graphics |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Pameť | min. 8GB, DDR4 3200Hz, rozšíriteľná min. na 64GB, min. 1 voľný slot |
| Pameťové sloty | – |
| Max. Pameť | – |
| Úložisko | min. 512 GB SSD M.2 PCIe NVMe TLC s HW sifrovanim dat |
| Podporované Úložisko | – |
| Čitačka Kariet | – |
| Optická Mechanika | – |
| Audio Chip | – |
| Reproduktory | integrovaný so vstavanými stereo reproduktormi, so zabudovaným mikrofónom |
| Kamera | integrovaná min. 720p HD s HW clonou šošovky zabudovanou priamo v ráme displeja |
| Mikrofon | – |
| Bateria | integrovaná min. 45Wh Li-Polymer s min. výdržou 10 hodin v uspornom rezime, |
| Max. výdrž na baterii | – |
| Napájací Adaptér | zdroj USB-C min. 65W, nabitie batérie z 0% na 80% za max. 1 hodinu |
| DESIGN | |
| Displej | 15.6″ FullHD 1920×1080, 16:9, IPS, jas min. 250 nitov, kontrast min. 700:1, matný, antireflexný |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Pero | Nie |
| Klávesnica | integrovaná podsvietena klavesnica s SK/CZ popisom kláves s US znakmi so samostatnou numerickou castou, odolná voči poliatiu tekutinou |
| Farba | Black |
| Materiál | – |
| Rozmery (ŠxHxV) | – |
| Hmotnost | 2 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 10 PRO SK 64 SK, predinštalovaný vyrobcom s platnou licenciou |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | integrovaný s rýchlosťami 10/100/1000 Mbps, RJ-45, |
| WLAN + Bluetooth | WiFi 6 802.11ax s Bluetooth 5.2, |
| Standartné porty | min. 2x USB-C 3.2 (s funkciou DisplayPort 1.4, dokovania a nabíjania notebooku) + min. 2x USB-A 3.2 + min. 1x natívny HDMI 2.0 (bez redukcíí), 1x combo jack, 1x integrovana microSD citacka, 1x nativny RJ45, 1x integrovaná čítačka „smart CARD“ s podporou SK OP, 1x slot nanoSIM |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | – |
| SERVIS | |
| Základná záruka | min. 3 roky v mieste inštalácie s odozvou najneskor do 24 hodin garantovane vyrobcom zariadenia |
| Zahrnutý Upgrade | – |
- Úhlopříčka displeje ("): 15,6"
- Hmotnost notebooku: 1.5 - 2.0 kg
- Výbava: Web kamera
- Rozhraní: USB Type-C
- Otáčky HDD: ssd
- Kapacita pevného disku (v GB): 512
- Typ disku: ssd
- Povrchová úprava displeje: matny
- Formát obrazovky: 16:9
- Rozlišení displeje: 1920x1080 (Full HD)
- Velikost paměti RAM: 8 GB
- TDP: 15
- Frekvence procesoru (Mhz): 2600
- Počet jader: 4
- Výkon CPU dle PassMark: 11075
- Model procesoru: AMD Ryzen 3 PRO 5450U
- Řada procesorů: AMD Ryzen 3
- Operační systém: Windows 10 Professional
- Typ zařízení: notebook
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky















