Popis
Produkt: Lenovo ThinkPad L14 Gen 4 (AMD)
Part Number: 21H5000BCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen™ 5 PRO 7530U (6C / 12T, 2.0 / 4.5GHz, 3MB L2 / 16MB L3) |
| Grafická Karta | Integrated AMD Radeon™ Graphic |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Pameť | 1x 8GB SO-DIMM DDR4-3200 |
| Pameťové sloty | Two DDR4 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 64GB DDR4-3200 |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe Opal 2.0 |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 2TB M.2 2242 SSD |
| Čitačka Kariet | microSD Card Reader |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio™ |
| Kamera | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 57Wh |
| Max. výdrž na baterii | – |
| Napájací Adaptér | 65W USB-C (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 14″ FHD (1920×1080) IPS 250nits Anti-glare, 45% NTSC |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Pero | – |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Thunder Black |
| Materiál | PC-ABS (Top), PC-ABS (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 325.4 x 217 x 19.83 mm (12.81 x 8.54 x 0.78 inches) |
| Hmotnost | Starting at 1.4 kg (3.09 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Office Trial |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| WLAN + Bluetooth | AMD Wi-Fi 6E RZ616, 11ax 2×2 + BT5.1 |
| Standartné porty | 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) 2x USB-C 3.2 Gen 2 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4) 1x HDMI, up to 4K/60Hz 1x microSD card reader 1x Ethernet (RJ-45) 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 1-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | 1Y Premier TP Main WHB (CPN) (5WS1B09491), 3Y Onsite from 1Y Depot WHB (CPN) (5WS1E19064) |
- Typ zařízení: notebook
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Řada procesorů: AMD Ryzen 5
- Model procesoru: AMD Ryzen 5 PRO 7530U
- Výkon CPU dle PassMark: 15021
- Počet jader: 6
- Frekvence procesoru (GHz): 2
- TDP: 15
- Model grafické karty: AMD Radeon
- Velikost paměti RAM (GB): 8
- Rozlišení displeje: 1920x1080 (Full HD)
- Formát obrazovky: 16:9
- Typ disku: ssd
- SSD Kapacita (GB): 512
- Rozhraní: USB Type-C
- Výbava: Čtečka paměťových karet
- Hmotnost notebooku: Nižší než 1.5 kg













