Popis
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core™ i7-1355U, 10C (2P + 8E) / 12T, P-core 1.7 / 5.0GHz, E-core 1.2 / 3.7GHz, 12MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel Iris Xe Graphics funkce jako UHD Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Paměť | 1x 16GB SO-DIMM DDR4-3200 |
| Paměťové sloty | 2x DDR4 SO-DIMM sloty, dual-channel kompatibilní |
| Max. Paměť | Až 64GB DDR4-3200 |
| Úložiště | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe Opal2 |
| Podporovaná Úložiště | Jeden disk, až 2TB M.2 2242 SSD |
| Čtečka Karet | Čtečka MicroSD |
| Optická Mechanika | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Audio |
| Kamera | IR & FHD 1080p s Krytkou kamery |
| Mikrofon | 2x |
| Baterie | Integrovaná 57Wh |
| Výdrž Baterie | Až 11 hodin |
| Napájecí Adaptér | 65W USB-C |
| DESIGN | |
| Displej | 14″ FHD (1920×1080) IPS 250nits Anti-glare, 45% NTSC |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Klávesnice | Podsvícená, CZ/SK |
| Barva | Černá |
| Materiál | PC + ABS (kryt), PC + ABS (tělo) |
| Rozměry (ŠxHxV) | 325.4 x 217 x 19.83 mm (12.81 x 8.54 x 0.78 palců) |
| Hmotnost | od 1,4 kg (3.09 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro 64, CZ/SK/ENG |
| Dodávaný software | Ne |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| WLAN + Bluetooth | Intel Wi-Fi 6 AX201, 11ax 2×2 + BT5.1 |
| WWAN | WWAN rozšířitelné na 4G |
| SIM Karta | Ne |
| NFC | Ne |
| Standardní porty | 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 1 (Stále napájen) 1x USB-C 3.2 Gen 2 (podpora přenosu dat Power Delivery 3.0 a DisplayPort 1.4) 1x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (podpora přenosu dat Power Delivery 3.0 a DisplayPort 1.4) 1x microSD čtečka karet 1x HDMI 2.1, až 4K/60Hz 1x sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) |
| Volitelné Porty (nakonfigurované) |
1x Čtečka SmartCard 1x Nano-SIM card slot (WWAN modely) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čtečka SmartCard | Ano |
| Bezpečnostní Chip | Diskrétní TPM 2.0 |
| Čtečka otisků prstů | Styl dotyku, integrovaná v tlačítku pro zapnutí |
| Fyzický zámek | Kensington Security Slot |
| Další zabezpečení | IR kamera pro Windows Hello Záslepka kamery |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 1 rok v servise |
| Zahrnutý Upgrade | 3 roky Onsite + 1. rok Premier Onsite |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | ENERGY STAR 8.0 TCO Certified 9.0 EPEAT Gold Registred RoHS compliant ErP Lot6 ErP Lot 26 |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H military test – splněno |
- Formát obrazovky: 16:9
- Lokalizace klávesnice: CZ/SK
- Typ Baterie: Li-Pol
- Hmotnost notebooku: Nižší než 1.5 kg
- Výbava: Podsvícená klávesnice
- Počet USB 3.2 Type-C: 2
- Počet USB 3.2: 2
- Rozhraní: USB 4
- SSD Kapacita (GB): 512
- Typ disku: ssd
- Povrchová úprava displeje: matny
- Rozlišení displeje: 1920x1080 (Full HD)
- Úhlopříčka displeje ("): 14
- Typ panelu: ips
- Velikost paměti RAM (GB): 16
- TDP: 0
- Frekvence procesoru (GHz): 1.7
- Počet jader: 10
- Výkon CPU dle PassMark: 15061
- Model procesoru: Intel Core i7-1355U
- Řada procesorů: Intel Core i7
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Typ zařízení: notebook
- Záruka: On-Site















