Popis
Technické parametry
| Výkon | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core™ i5-1335U, 10C (2P + 8E) / 12T, P-core 1.3 / 4.6GHz, E-core 0.9 / 3.4GHz, 12MB |
| Grafika | Integrovaná Intel Iris Xe Graphics (funguje jako UHD Graphics při konfiguraci s jednokanálovou pamětí) |
| Čipset | Intel SoC Platform |
| Paměť | 1x 16GB SO-DIMM DDR4-3200, dvě sloty DDR4 SO-DIMM, podpora dvojkanálového módu, max. 64GB DDR4-3200 |
| Úložiště | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe Opal 2.0, podpora jednoho disku, až 2TB M.2 2242 SSD |
| Sloty pro úložiště | Jeden slot M.2 2242 PCIe 4.0 x4 |
| Čtečka karet | Čtečka microSD karet |
| Optická mechanika | Žádná |
| Audio čip | High Definition (HD) Audio, kodek Realtek ALC3287 |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Audio™ |
| Kamera | FHD 1080p + IR Hybrid s ochrannou clonou |
| Mikrofon | 2x, pole |
| Baterie | Integrovaná 57Wh |
| Napájecí adaptér | 65W USB-C (3-pin) |
| Design | |
| Displej | 14″“ FHD (1920×1080) IPS 250nitů Anti-glare, 45% NTSC |
| Dotyková obrazovka | Žádná |
| Klávesnice | Podsvícená, česká / slovenská |
| Barva skříně | Hromová černá |
| Materiál skříně | PC-ABS (vrch), PC-ABS (spodek) |
| Rozměry (ŠxHxV) | 325.4 x 217 x 19.83 mm (12.81 x 8.54 x 0.78 palců) |
| Hmotnost | Od 1.4 kg (3.09 lbs) |
| Software | |
| Operační systém | Windows 11 Pro, česká / slovenská / anglická |
| Přibalený software | Žádný |
| Připojitelnost | |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| WLAN + Bluetooth | Intel Wi-Fi 6 AX201, 11ax 2×2 + BT5.2 |
| WWAN | Vylepšitelné na 4G |
| SIM karta | Žádná |
| NFC | Žádné |
| Standardní porty | 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) 1x USB-C 3.2 Gen 2 (podpora přenosu dat, Power Delivery 3.0 a DisplayPort™ 1.4) 1x Thunderbolt™ 4 / USB4 40Gbps (podpora přenosu dat, Power Delivery 3.0 a DisplayPort™ 1.4) 1x HDMI 2.1, až 4K/60Hz 1x Kombinovaný konektor sluchátek / mikrofonu (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) 1x Čtečka microSD karet |
| Volitelné porty (konfigurovatelné) | 1x Čtečka chytrých karet 1x Slot pro Nano-SIM kartu |
| Dokování | Podpora různých dokovacích řešení přes Thunderbolt™ nebo USB-C. Pro více kompatibilních dokovacích řešení prosím navštivte Dokování pro ThinkPad L14 Gen 4 (Intel) |
| Kabel monitoru | Žádný |
| Bezpečnost a soukromí | |
| Čtečka chytrých karet | Čtečka chytrých karet |
| Bezpečnostní čip | Discretní TPM 2.0 povolen |
| Čtečka otisků prstů | Dotykový styl, Match-on-Chip, integrovaný v tlačítku napájení |
| Fyzické zámky | Kensington Nano Security Slot™, 2.5 x 6 mm |
| Ostatní bezpečnostní prvky | Ochranná clona kameryIR kamera pro Windows Hello |
| Správa | |
| Systémové řízení | Modely bez vPro |
| Služby | |
| Základní záruka | 1 rok, poslat nebo přinést |
| Zahrnuté rozšíření | CO2 kompenzace 0.5 tuny, 1Y Premier WHB (CPN), 3Y Příjezd technika od 1Y Depot WHB (CPN) |
| Příslušenství | |
| Přibalené příslušenství | Žádné |
| Certifikace | |
| Zelené certifikace | ENERGY STAR 8.0 EPEAT™ Gold registrovaný ErP Lot 6 ErP Lot 26 RoHS kompatibilní TCO Certified 9.0 |
| Mil-Spec test | Prošel vojenským testem MIL-STD-810H |
Co je v krabici
Produkt obsažený v balení
Další produkt obsažený v balení
- Formát obrazovky: 16:9
- Lokalizace klávesnice: CZ/SK
- Typ Baterie: Li-Pol
- Hmotnost notebooku: Nižší než 1.5 kg
- Výbava: Podsvícená klávesnice
- Počet USB 3.2 Type-C: 2
- Počet USB 3.2: 2
- Rozhraní: USB 4
- HDD Kapacita (GB): 512
- Typ disku: ssd
- Povrchová úprava displeje: matny
- Rozlišení displeje: 1920x1080 (Full HD)
- Úhlopříčka displeje ("): 14
- Typ panelu: ips
- Velikost paměti RAM (GB): 16
- TDP: 0
- Frekvence procesoru (GHz): 1.3
- Počet jader: 10
- Výkon CPU dle PassMark: 16269
- Model procesoru: Intel Core i5-1335U
- Řada procesorů: Intel Core i5
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Typ zařízení: notebook
- Záruka: On-Site















