Popis
Produkt: ThinkPad L14 G3 (AMD)
Part Number: 21C5002QCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen 7 PRO 5875U (8C / 16T, 2.0 / 4.5GHz, 4MB L2 / 16MB L3) |
| Grafická Karta | Integrated AMD Radeon Graphics |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Paměť | 1x 16GB SO-DIMM DDR4-3200 |
| Paměťové sloty | 2x DDR4 SO-DIMM sloty, dual-channel kompatibilní |
| Max. Paměť | Až 64GB DDR4-3200 |
| Úložiště | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe Opal2 |
| Podporovaná Úložiště | Jeden disk, až 1TB M.2 2242 SSD |
| Čtečka Karet | Čtečka MicroSD |
| Optická Mechanika | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Audio |
| Kamera | IR & FHD 1080p s krytkou kamery |
| Mikrofon | 2x |
| Baterie | Integrovaná 57Wh |
| Napájecí Adaptér | 65W USB-C |
| DESIGN | |
| Displej | 14″ FHD (1920×1080) IPS 250nits Anti-glare |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Klávesnice | Podsvícená, CZ/SK |
| Barva | Černá |
| Materiál | PC + ABS (kryt), PC + ABS (tělo) |
| Rozměry (ŠxHxV) | 325.4 x 217 x 19.83 mm (12.81 x 8.54 x 0.78 palců) |
| Hmotnost | od 1,39 kg (3.56 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro 64, CZ/SK/ENG |
| Dodávaný software | Ne |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | AMD Wi-Fi 6E RZ616, 11ax 2×2 + BT5.1 |
| WWAN | WWAN rozšířitelné na LTE |
| SIM Karta | Ne |
| NFC | Ne |
| Standardní porty | 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB-C 3.2 Gen 1 (podpora přenosu dat Power Delivery 3.0 aa DisplayPort 1.4) 1x microSD card reader 1x USB-C 3.2 Gen 12 (podpora přenosu dat Power Delivery 3.0 aa DisplayPort 1.4) 1x USB 3.2 Gen 1 (Stále napájen) 1x HDMI, až 4K/60Hz 1x sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) |
| Volitelné Porty (nakonfigurované) |
1x Čtečka SmartCard 1x Nano-SIM card slot (WWAN modely) 1x Ethernet (RJ-45) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čtečka SmartCard | Ano |
| Bezpečnostní Chip | Diskrétní TPM 2.0 |
| Čtečka otisků prstů | Styl dotyku |
| Fyzický zámek | Kensington Security Slot |
| Další zabezpečení | IR kamera pro Windows Hello Záslepka kamery Mirametrix Glance |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 1 rok v servise |
| Zahrnutý Upgrade | 3 roky Onsite, upgrade z 1 rok v servise + 1. rok Premier Onsite |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | ENERGY STAR 8.0 TCO EPEAT Gold RoHS compliant ErP Lot3 |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H military test – splněno |
- Hmotnost notebooku: 1.5 - 2.0 kg
- Typ Baterie: Li-Pol
- Lokalizace klávesnice: CZ/SK
- Výbava: Web kamera
- Počet USB 3.2 Type-C: 1
- Počet USB 3.2: 2
- Počet USB 3.1 Type-C: 1
- USB počet: 4
- Rozhraní: lan
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- Otáčky HDD: ssd
- Kapacita pevného disku (v GB): 512
- Typ disku: ssd
- Výkon CPU dle PassMark: 16587
- Formát obrazovky: 16:9
- Frekvence procesoru (Mhz): 2000
- TDP: 15
- Typ zařízení: notebook
- Úhlopříčka displeje ("): 14"
- Rozlišení displeje: 1920x1080 (Full HD)
- Typ panelu: ips
- Velikost paměti RAM: 16 GB
- Povrchová úprava displeje: matny
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Řada procesorů: AMD Ryzen 7
- Model procesoru: AMD Ryzen 7 PRO 5875U
- Počet jader: 8
- Záruka: On-Site















