Popis
Produkt: Lenovo ThinkPad L13 Yoga Gen 4 (AMD)
Part Number: 21FR0010CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen™ 5 PRO 7530U (6C / 12T, 2.0 / 4.5GHz, 3MB L2 / 16MB L3) |
| Grafická Karta | Integrated AMD Radeon™ Graphics |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Pameť | 16GB Soldered DDR4-3200 |
| Pameťové sloty | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel |
| Max. Pameť | 16GB soldered memory, not upgradable |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe Opal 2.0 |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 1TB M.2 2242 SSD |
| Čitačka Kariet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio™ Premium |
| Kamera | Front FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 46Wh |
| Max. výdrž na baterii | – |
| Napájací Adaptér | 45W USB-C (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 13.3″ WUXGA (1920×1200) IPS 300nits Anti-reflection / Anti-smudge, 100% sRGB, Touch |
| Dotyková obrazovka | OGS, 10-point Multi-touch |
| Pero | Lenovo Integrated Pen |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Thunder Black |
| Materiál | Aluminium (Top), GFRP (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 305 x 218 x 17.06 mm (12.0 x 8.58 x 0.67 inches) |
| Hmotnost | Starting at 1.31 kg (2.89 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Nie |
| WLAN + Bluetooth | AMD Wi-Fi 6E RZ616, 11ax 2×2 + BT5.1 |
| Standartné porty | 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) 2x USB-C 3.2 Gen 2 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4) 1x HDMI, up to 4K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 1-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | 3Y Onsite upgrade from 1Y Courier/Carry-in (5WS0A14086), 1Y Premier TP Main WHB (CPN) (5WS1B09491) |
26031.76
- Typ zařízení: notebook
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Řada procesorů: AMD Ryzen 5
- Model procesoru: AMD Ryzen 5 PRO 7530U
- Výkon CPU dle PassMark: 15088
- Počet jader: 6
- Frekvence procesoru (GHz): 2
- TDP: 15
- Model grafické karty: AMD Radeon
- Velikost paměti RAM (GB): 16
- Rozlišení displeje: 1920x1200
- Formát obrazovky: 16:10
- Typ disku: ssd
- SSD Kapacita (GB): 512
- Rozhraní: USB Type-C
- Výbava: Web kamera
- Hmotnost notebooku: Nižší než 1.5 kg

















