Popis
Model: ThinkPad L13 Yoga Gen 3 (AMD)
PN: 21BB001SCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen 3 5425U (4C / 8T, 2.7 / 4.1GHz, 2MB L2 / 8MB L3) |
| Grafická Karta | Integrated AMD Radeon Graphics |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Paměť | 8GB Soldered DDR4-3200 |
| Paměťové sloty | Soldered paměť na základní desce, bez slotu |
| Max. Paměť | 8GB soldered paměť, nelze rozšířit |
| Úložiště | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe Opal 2.0 |
| Podporovaná Úložiště | 1x disk, až 1TB M.2 2242 SSD |
| Slot pro Úložiště | 1x M.2 2242 PCIe 4.0 x4 slot |
| Čtečka Karet | Ne |
| Optická Mechanika | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Audio |
| Kamera | FHD 1080p + IR Hybrid s Krytkou Kamery |
| Mikrofon | 2x |
| Baterie | Integrovaná 46Wh |
| Napájecí Adaptér | 65W USB-C (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 13.3″ WUXGA (1920×1200) IPS 300nits Anti-reflection / Anti-smudge, 100% sRGB, Touch |
| Dotyková obrazovka | OGS, 10-bodové vícedotykové ovládání |
| Klávesnice | Podsvícená, CZ/SK |
| Barva | Černá |
| Materiál | Hliník (kryt), GFRP (tělo) |
| Pero | Lenovo Integrated Pen |
| Rozměry (ŠxHxV) | 305 x 218 x 17.1 mm (12.0 x 8.58 x 0.67 palců) |
| Hmotnost | Od 1.31 kg |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro 64 CZ/SK/EN |
| Dodávaný software | Ne |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Ne |
| WLAN + Bluetooth | AMD Wi-Fi 6E RZ616, 11ax 2×2 + BT5.1 |
| WWAN | WWAN rozšířitelné na 4G |
| SIM Karta | Ne |
| NFC | Ne |
| Standardní porty | 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 1 (Stále napájený) 2x USB-C 3.2 Gen 2 (podpora přenosu dat, Power Delivery 3.0 a DisplayPort 1.4) 1x HDMI, až 4K/60Hz 1x Sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) |
| Volitelné Porty (nakonfigurované) | 1x Čtečka Smart Card 1x Nano-SIM card slot (WWAN modely) |
| Kabel Monitoru | Ne |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čtečka SmartCard | Čtečka SmartCard |
| Bezpečnostní Chip | Diskrétní TPM 2.0 |
| Čtečka otisků prstů | Integrovaná v tlačítku pro zapnutí |
| Fyzický zámek | Kensington Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm |
| Další zabezpečení | IR kamera pro Windows Hello Krytka kamery Mirametrix Glance |
| OVLADATELNOST | |
| Řízení systému | Non-DASH |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 1 rok v servise |
| Zahrnutý Upgrade | 3 roky Onsite 1. rok premier Onsite |
| PŘÍSLUŠENSTVÍ | |
| Přibalené příslušenství | Ne |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | EPEAT Gold ENERGY STAR 8.0 ErP Lot 3 TCO Certified 9.0 RoHS compliant |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H military testy – splněno |
- Záruka: On-Site
- Výkon CPU dle PassMark: 11571
- Hmotnost notebooku: Nižší než 1.5 kg
- Typ Baterie: Li-Pol
- Lokalizace klávesnice: CZ/SK
- Výbava: Web kamera
- Počet USB 3.2 Type-C: 2
- Počet USB 3.2: 2
- USB počet: 4
- Rozhraní: 3.5mm jack
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- Otáčky HDD: ssd
- Kapacita pevného disku (v GB): 512
- Typ disku: ssd
- Velikost paměti RAM: 8 GB
- Počet jader: 4
- Model procesoru: AMD Ryzen 3 5425U
- Řada procesorů: AMD Ryzen 3
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Povrchová úprava displeje: matny
- Typ panelu: ips
- Formát obrazovky: 16:10
- Rozlišení displeje: 1920x1200
- Úhlopříčka displeje ("): 13,3"
- Typ zařízení: konvertibilni
- Frekvence procesoru (Mhz): 2700
- TDP: 15















