Popis
Produkt: Lenovo ThinkPad E16 Gen 2 (Intel)
Part Number: 21MA004WCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core™ Ultra 7 155H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 22T, Max Turbo up to 4.8GHz, 24MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel Arc™ Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 2x 16GB SO-DIMM DDR5-5600 |
| Pameťové sloty | Two DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 64GB DDR5-5600 |
| Úložisko | 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe Opal 2.0 |
| Podporované Úložisko | Up to two drives, 2x M.2 SSD • M.2 2242 SSD up to 1TB • M.2 2280 SSD up to 1TB |
| Čitačka Kariet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Senary SN6141 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos, audio by HARMAN |
| Kamera | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 57Wh |
| Max. výdrž na baterii | – |
| Napájací Adaptér | 65W USB-C (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 16″ WUXGA (1920×1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Pero | Nie |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Black |
| Materiál | Aluminium (Top), Aluminium (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | Starting at 356.1 x 247.7 x 19.85 mm (14.02 x 9.75 x 0.78 inches) |
| Hmotnost | Starting at 1.81 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Home, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6E, 802.11ax 2×2 + BT5.3 |
| Standartné porty | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On 1x USB-C (USB 20Gbps / USB 3.2 Gen 2×2), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4 1x USB-C (Thunderbolt™ 4 / USB4 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1 1x HDMI 2.1, up to 4K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 1-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | 1Y Premier WHB (CPN), 3Y Onsite upgrade from 1Y Courier/Carry-in Windchill (CPN), CO2 Offset 0.5 ton (2nd Gen) TP WHB (CPN) |
- Typ zařízení: notebook
- Operační systém: Windows 11 Home
- Řada procesorů: Intel Core Ultra 7
- Model procesoru: Intel Core Ultra 7 155H
- Výkon CPU dle PassMark: 24878
- Počet jader: 12
- Frekvence procesoru (GHz): 1.7
- TDP: 28
- Model grafické karty: Intel Arc
- Velikost paměti RAM (GB): 32
- Úhlopříčka displeje ("): 16
- Rozlišení displeje: 1920x1200
- Formát obrazovky: 16:10
- Povrchová úprava displeje: matny
- Typ disku: ssd
- HDD Kapacita (GB): 1000
- Rozhraní: USB Type-C
- Výbava: Čtečka paměťových karet
- Hmotnost notebooku: 1.5 - 2.0 kg













