Popis
Produkt: Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 (AMD)
Part Number: 21JR000BCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 7730U (8C / 16T, 2.0 / 4.5GHz, 4MB L2 / 16MB L3) |
| Grafická Karta | Integrated AMD Radeon™ Graphics |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Pameť | 8GB Soldered DDR4-3200 + 8GB SO-DIMM DDR4-3200 |
| Pameťové sloty | One memory soldered to systemboard, one DDR4 SO-DIMM slot, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 40GB (8GB soldered + 32GB SO-DIMM) DDR4-3200 |
| Úložisko | 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe Opal 2.0 |
| Podporované Úložisko | Up to two drives, 2x M.2 SSD • M.2 2242 SSD up to 512GB • M.2 2280 SSD up to 1TB |
| Čitačka Kariet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Synaptic CX11880 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos |
| Kamera | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 57Wh |
| Max. výdrž na baterii | – |
| Napájací Adaptér | 65W USB-C (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 14″ WUXGA (1920×1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Pero | Nie |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Graphite Black |
| Materiál | Aluminium (Top), Aluminium (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | Starting at 313 x 219.3 x 17.99 mm (12.32 x 8.63 x 0.71 inches) |
| Hmotnost | Starting at 1.53 kg (3.37 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6, 11ax 2×2 + BT5.1 |
| Standartné porty | 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) 1x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4) 1x USB-C 3.2 Gen 2 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4) 1x HDMI 1.4b 1x Ethernet (RJ-45) 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Touch Style, Integrated in Power Button |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 1-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | 1Y Premier TP Entry WHB (CPN) (5WS1B09493), 3Y Onsite upgrade from 1Y Courier/Carry-in Windchill (CPN) (5WS1L51818) |
- Typ zařízení: notebook
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Řada procesorů: AMD Ryzen 7
- Model procesoru: AMD Ryzen 7 7730U
- Výkon CPU dle PassMark: 18610
- Počet jader: 8
- Frekvence procesoru (GHz): 2.1
- TDP: 28
- Velikost paměti RAM (GB): 16
- Úhlopříčka displeje ("): 14
- Rozlišení displeje: 1920x1200
- Formát obrazovky: 16:10
- Povrchová úprava displeje: matny
- Typ disku: ssd
- SSD Kapacita (GB): 1000
- Rozhraní: 3.5mm jack
- Výbava: Web kamera
- Hmotnost notebooku: 1.5 - 2.0 kg













