Popis
Model: ThinkBook Plus G3 IAP
PN: 21EL000MCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i5-12500H, 12C (4P + 8E) / 16T, P-core 2.5 / 4.5GHz, E-core 1.8 / 3.3GHz, 18MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel Iris Xe Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Paměť | 16GB Soldered LPDDR5-4800 |
| Paměťové sloty | Soldered paměť na základní desce, bez slotu |
| Max. Paměť | 16GB soldered paměť, nerozšířitelná |
| Úložiště | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Podporovaná Úložiště | 1x disk, až 1TB M.2 2280 SSD |
| Slot pro Úložiště | 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 slot |
| Čtečka Karet | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3306 codec |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Atmos, sound by Harman / Kardon, Smart AMP |
| Kamera | FHD 1080p + IR Hybrid s krytkou kamery |
| Mikrofon | 2x |
| Baterie | Integrated 69Wh |
| Max. výdrž na baterii | MobileMark 2018: až 6.5 hr Lokální video (1080p) přehrávání@150nits: až 8.4 hr |
| Napájecí Adaptér | 100W USB-C Slim (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 17.3″ 3K (3072×1440) Hlavní obrazovka IPS 400nits matná, 99% DCI-P3, 120Hz, Eyesafe, dotyková + 8″ HD (800×1280) Sekundární obrazovka IPS 350nits Lesklá / proti-otisku prstů, 60% NTSC, 60Hz, dotyková |
| Dotyková obrazovka | 3K 10-bodové vícedotykové ovládání + HD 10-bodové vícedotykové ovládání |
| Klávesnice | Podsvícená, CZ/SK |
| Barva | Šedá (Storm Grey) |
| Povrchová úprava | CNC Unibody eloxované (kryt), lisování eloxované (tělo) |
| Materiál | Hliník (kryt), Hliník (tělo) |
| Péro | Lenovo Integrated Pen |
| Rozměry (ŠxHxV) | 410.9 x 230.2 x 17.95 mm (16.18 x 9.06 x 0.71 palců) |
| Hmotnost | méně než 2.0 kg (4.41 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Office zkušební verze |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Ne |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6E, 11ax 2×2 + BT5.1 |
| Standardní porty | 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 2 (Stéle napájený) 1x USB-C 3.2 Gen 2 (podpora přenosu dat, Power Delivery 3.0 a DisplayPort 1.4) 1x Thunderbolt 4 / USB 4 40Gbps (podpora přenosu dat, Power Delivery 3.0 a DisplayPort 1.4) 1x HDMI, až 4K/60Hz 1x Sluchátka / Mikrofon combo jack (3.5mm) |
| Kabel Monitoru | Ne |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Bezpečnostní Chip | Firmware TPM 2.0 |
| Čtečka otisků prstů | Styl dotyku, integrovaná v tlačítku pro zapnutí |
| Další zabezpečení | Krytka kamery IR camera pro Windows Hello |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 1 rok v servise |
| Zahrnutý Upgrade | 3 roky v servise 1. rok Premier Onsite |
| PŘÍSLUŠENSTVÍ | |
| Přibalené příslušenství | Ne |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | EPEAT Gold ENERGY STAR 8.0 ErP Lot 3 FSC certified carton TCO Certified RoHS compliant Low-VOC |
| Ostatní Certifikace | Eyesafe Certified TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardwarové řešení) |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H military testy – splněno |















