Popis
Produkt: ThinkBook 16p Gen2 ACH
Part Number: 20YM001SCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen 5 5600H (6C / 12T, 3.3 / 4.2GHz, 3MB L2 / 16MB L3) |
| Grafická Karta | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6 |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Paměť | 8GB Soldered DDR4-3200 + 8GB SO-DIMM DDR4-3200 |
| Paměťové sloty | 1x soldered na základní desce, 1x DDR4 SO-DIMM slot, dual-channel kompatibilní |
| Max. Paměť | Až 24GB (8GB soldered + 16GB SO-DIMM) DDR4-3200 |
| Úložiště | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 3.0×4 NVMe |
| Podporovaná Úložiště | Až 2x disk, 2x M.2 SSD • M.2 2280 SSD až 1TB |
| Čtečka Karet | 4-v-1 Čtečka Karet |
| Optická Mechanika | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3306 codec |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 2W x2, HARMAN-branded |
| Kamera | 1080p s ThinkShutter |
| Mikrofon | 2x |
| Baterie | Integrovaná 71Wh |
| Max. výdrž na baterii | MobileMark 2014: 6.9 Hr |
| Napájecí Adaptér | 230W Slim Typ |
| DESIGN | |
| Displej | 16″ WQXGA (2560×1600) IPS 400nits Anti-glare, 100% sRGB, Dolby Vision |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Kalibrace Obrazu | Tovární kalibrace barev |
| Klávesnice | Podsvícená, CZ/SK |
| Barva | Minerální šedá |
| Povrchová úprava | Eloxování pískováním |
| Materiál | Hliník (kryt), Hliník (tělo) |
| Rozměry (ŠxHxV) | 356 x 252 x 16.3-19.9 mm (14.02 x 9.92 x 0.64-0.78 palců) |
| Hmotnost | 1.99 kg (4.39 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Home 64, CZ/SK/ENG |
| Dodávaný software | Office zkušební verze |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Ne |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6 11ax, 2×2 + BT5.2 |
| Standardní porty | 1x napájecí konektor 1x čtečka paměťových karet 2x USB 3.2 Gen 2 (1x Stále napájen) 2x USB-C 3.2 Gen2 (podpora přenosu dat, Power Delivery 3.0 a DisplayPort 1.4) 1x sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Bezpečnostní Chip | Firmware TPM 2.0 |
| Čtečka otisků prstů | Dotykový |
| Fyzický zámek | Kensington Security Slot |
| Další zabezpečení | Kryt kamery ThinkShutter |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 3 roky v servise |
| Zahrnutý Upgrade | 1 rok Premier Onsite |
| Příslušenství | Ne |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | ENERGY STAR 8.0 FSC certified carton ErP Lot 3 RoHS compliant |
| Ostatní Certifikace | TÜV Rheinland Eyesafe Display |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H – splněno |
- Výkon CPU dle PassMark: 17155
- Hmotnost notebooku: 1.5 - 2.0 kg
- Typ Baterie: Li-Pol
- Lokalizace klávesnice: CZ/SK
- Výbava: Čtečka paměťových karet
- Počet USB 3.2: 2
- Počet USB 3.1 Type-C: 2
- USB počet: 4
- Rozhraní: 3.5mm jack
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- Otáčky HDD: ssd
- Kapacita pevného disku (v GB): 512
- Typ disku: ssd
- Certifikace: NVIDIA RTX Studio
- TDP: 45
- Velikost paměti RAM: 16 GB
- Počet jader: 6
- Model procesoru: AMD Ryzen 5 5600H
- Řada procesorů: AMD Ryzen 5
- Operační systém: Windows 11 Home
- Povrchová úprava displeje: matny
- Typ panelu: ips
- Formát obrazovky: 16:10
- Rozlišení displeje: 2560x1600
- Úhlopříčka displeje ("): 16"
- Typ zařízení: notebook
- Frekvence procesoru (Mhz): 3300
- Záruka: Základní záruka

















