Popis
Produkt: Lenovo ThinkBook 16 G6 ABP
Part Number: 21KK002GCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen™ 5 7530U (6C / 12T, 2.0 / 4.5GHz, 3MB L2 / 16MB L3) |
| Grafická Karta | Integrated AMD Radeon™ Graphics |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Pameť | 2x 8GB SO-DIMM DDR4-3200 |
| Pameťové sloty | Two DDR4 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 64GB DDR4-3200 |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Podporované Úložisko | Up to two drives, 2x M.2 SSD • M.2 2242 SSD up to 1TB • M.2 2280 SSD up to 2TB |
| Čitačka Kariet | SD Card Reader |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio™ |
| Kamera | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 45Wh |
| Max. výdrž na baterii | – |
| Napájací Adaptér | 65W USB-C (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 16″ WUXGA (1920×1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Pero | Nie |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Arctic Grey |
| Materiál | Aluminium (Top), PC-ABS (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 356 x 253.5 x 17.5 mm (14.01 x 9.98 x 0.69 inches) |
| Hmotnost | Starting at 1.7 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Home, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Office Trial |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6, 11ax 2×2 + BT5.1 |
| Standartné porty | 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) 2x USB-C 3.2 Gen 2 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4) 1x HDMI 2.1, up to 4K/60Hz 1x SD card reader 1x Ethernet (RJ-45) 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Touch Style, Integrated in Power Button |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 1-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | 3Y Onsite upgrade from 1Y Courier/Carry-in Windchill (CPN) |
- Typ disku: ssd
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- Hmotnost notebooku: 1.5 - 2.0 kg
- Výbava: Web kamera
- Rozhraní: USB Type-C
- Otáčky HDD: ssd
- Kapacita pevného disku (v GB): 512
- Rozlišení displeje: 1920x1200
- Velikost paměti RAM: 16 GB
- TDP: 15
- Frekvence procesoru (Mhz): 1300
- Počet jader: 10
- Výkon CPU dle PassMark: 16402
- Model procesoru: AMD Ryzen 5 7530U
- Řada procesorů: AMD Ryzen 5
- Operační systém: Windows 11 Home
- Typ zařízení: notebook















