Popis
Produkt: Lenovo ThinkBook 15 G4 IAP
Part Number: 21DJ009QCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i7-1255U, 10C (2P +8E) / 12T, P-core 1.7 / 4.7GHz, E-core 1.2 / 3.5GHz, 12MB |
| Grafická Karta | NVIDIA GeForce MX550 2GB GDDR6 |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 8GB Soldered DDR4-3200 + 8GB SO-DIMM DDR4-3200 |
| Pameťové sloty | One memory soldered to systemboard, one DDR4 SO-DIMM slot, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 40GB (8GB soldered + 32GB SO-DIMM) DDR4-3200 |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Podporované Úložisko | One drive offering, up to 1TB M.2 2242 SSD or 1TB M.2 2280 SSD |
| Čitačka Kariet | 4-in-1 Card Reader |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio |
| Kamera | 1080p with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 45Wh |
| Max. výdrž na baterii | MobileMark 2018: 6 hr |
| Napájací Adaptér | 65W USB-C Slim (2-pin, Wall-mount) |
| DESIGN | |
| Displej | 15.6″ FHD (1920×1080) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Pero | Nie |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Mineral Grey |
| Materiál | Aluminium (Top), PC + ABS (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 357 x 235 x 18.9 mm (14.1 x 9.25 x 0.74 inches) |
| Hmotnost | 1.7 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro 64, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Office Trial |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6 11ax, 2×2 + BT5.2 |
| Standartné porty | 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) 1x USB-C 3.2 Gen 2 (support data transfer, Power Delivery 3.0, and DisplayPort 1.4) 1x Thunderbolt 4 (support data transfer, Power Delivery 3.0, and DisplayPort 1.4) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x Card reader 1x Ethernet (RJ-45) 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Touch Style |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 1-year, Depot |
| Zahrnutý Upgrade | 3Y Depot from 1Y Depot (CPN) (5WS1B90058) |
- Rozlišení displeje: 1920x1080 (Full HD)
- Hmotnost notebooku: 1.5 - 2.0 kg
- Výbava: Čtečka paměťových karet
- Rozhraní: thunderbolt
- Otáčky HDD: ssd
- Kapacita pevného disku (v GB): 512
- Typ disku: ssd
- Povrchová úprava displeje: matny
- Formát obrazovky: 16:9
- Úhlopříčka displeje ("): 15,6"
- Velikost paměti RAM: 16 GB
- TDP: 15
- Frekvence procesoru (Mhz): 1700
- Počet jader: 10
- Výkon CPU dle PassMark: 13775
- Model procesoru: Intel Core i7-1255U
- Řada procesorů: Intel Core i7
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Typ zařízení: notebook
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky















