Popis
Produkt: ThinkBook 14s Yoga ITL
Part Number: 20WE001ACK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i5-1135G7 (4C / 8T, 2.4 / 4.2GHz, 8MB) |
| Grafická Karta | Integrated Intel Iris Xe Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Paměť | 8GB Soldered DDR4-3200 |
| Paměťové sloty | 1x soldered na základní desce, 1x DDR4 SO-DIMM slot, dual-channel kompatibilní |
| Max. Paměť | Až 40GB (8GB soldered + 32GB SO-DIMM) DDR4-3200 |
| Úložiště | 256GB SSD M.2 2242 PCIe 3.0×4 NVMe |
| Podporovaná Úložiště | Až 2x disk, 1x M.2 2242 SSD + 1x M.2 2280 SSD • M.2 2280 SSD až 1TB • M.2 2242 SSD až 512GB |
| Čtečka Karet | MicroSD Čtečka karet |
| Optická Mechanika | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Audio, HARMAN-branded |
| Kamera | 720p s ThinkShutter |
| Mikrofon | 2x |
| Baterie | Integrovaná 60Wh |
| Max. výdrž na baterii | MobileMark 2018: 8.4 hr |
| Napájecí Adaptér | 65W USB-C |
| DESIGN | |
| Displej | 14″ FHD (1920×1080) IPS 300nits Lesklý, Sklo, 100% sRGB, Dotykový |
| Dotyková obrazovka | 10 bodové vícedotykové ovládání |
| Klávesnice | Podsvícená, CZ/SK |
| Barva | Modrá (Abyss Blue) |
| Povrchová úprava | Eloxování pískováním |
| Materiál | Hliník (kryt), Hliník (tělo) |
| Péro | ThinkBook Yoga Integrated Smart Pen |
| Rozměry (ŠxHxV) | 320 x 216 x 16.9 mm (12.60 x 8.62 x 0.67 inches) |
| Hmotnost | 1.5 kg (3.3 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 10 Pro 64, CZ/SK/ENG |
| Dodávaný software | Office zkušební verze |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Ne |
| WLAN + Bluetooth | Intel AX201 11ax, 2×2 + BT5.1 |
| Standardní porty | 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 1 (Stále napájen) 1x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (podpora přenosu dat, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4) 1x sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) 1x microSD čtečka karet 1x USB-C 3.2 Gen 2 (podpora přenosu dat, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4) 1x HDMI 1.4 |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Bezpečnostní Chip | Diskrétní TPM 2.0 |
| Čtečka otisků prstů | Styl dotyku |
| Fyzický zámek | Kensington Nano Bezpečnostní Slot |
| Další zabezpečení | Kryt kamery ThinkShutter |
| Ovladatelnost | Ne |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 1 rok v servise |
| Zahrnutý Upgrade | 2 roky v servise |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | ENERGY STAR 8.0 EPEAT Silver ErP Lot 3 RoHS compliant |
| Ostatní Certifikace | TÜV Low Blue Light certified |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H military testy – splněno |



















