Popis
Produkt: Lenovo ThinkBook 14 G4+ IAP
Part Number: 21CX001KCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i7-1260P, 12C (4P + 8E) / 16T, P-core 2.1 / 4.7GHz, E-core 1.5 / 3.4GHz, 18MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel Iris Xe Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 16GB Soldered LPDDR5-4800 |
| Pameťové sloty | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel |
| Max. Pameť | 16GB soldered memory, not upgradable |
| Úložisko | 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Podporované Úložisko | One drive offering, up to 1TB M.2 2242 SSD or 1TB M.2 2280 SSD |
| Čitačka Kariet | MicroSD Card Reader |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos |
| Kamera | 1080p with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 62Wh |
| Max. výdrž na baterii | – |
| Napájací Adaptér | 100W USB-C Slim (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 14″ 2.2K (2240×1400) IPS 300nits Anti-glare, 100% sRGB |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Pero | Nie |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Arctic Grey |
| Materiál | Aluminium (Top), Aluminium (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 312 x 224 x 15.9 mm (12.28 x 8.82 x 0.63 inches) |
| Hmotnost | Starting at 1.4 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Home 64, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Office Trial |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6 11ax, 2×2 + BT5.2 |
| Standartné porty | 1x USB 2.0 (hidden) 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) 1x USB-C 3.2 Gen 2 (support data transfer, Power Delivery 3.0, and DisplayPort 1.4) 1x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0, and DisplayPort 1.4) 1x HDMI, up to 4K/60Hz 1x microSD card reader 1x Ethernet (RJ-45) 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Touch Style |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 1-year, Depot |
| Zahrnutý Upgrade | 1Y Premier TP Entry WHB (CPN) (5WS1B09493), 3Y Depot from 1Y Depot (CPN) (5WS1B90058) |
- Hmotnost notebooku: Nižší než 1.5 kg
- Výbava: Čtečka paměťových karet
- Rozhraní: thunderbolt
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- Otáčky HDD: ssd
- Kapacita pevného disku (v GB): 1 000
- Typ disku: ssd
- Výkon CPU dle PassMark: 17327
- Velikost paměti RAM: 16 GB
- Typ zařízení: notebook
- Frekvence (GHz): 2,1
- Počet jader: 12
- Model procesoru: Intel Core i7-1260P
- Řada procesorů: Intel Core i7
- Operační systém: Windows 11 Home
- Povrchová úprava displeje: matny
- Formát obrazovky: 16:10
- Úhlopříčka displeje ("): 14"

















