Popis
Produkt: Lenovo Legion 5 15IAH7H
Part Number: 82RB005PCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i7-12700H, 14C (6P + 8E) / 20T, P-core 2.3 / 4.7GHz, E-core 1.7 / 3.5GHz, 24MB |
| Grafická Karta | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti 8GB GDDR6, Boost Clock 1485MHz, TGP 140W |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 2x 16GB SO-DIMM DDR5-4800 |
| Pameťové sloty | Two DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 32GB DDR5-4800 offering |
| Úložisko | 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Podporované Úložisko | Up to two drives, 2x M.2 SSD • M.2 2242 SSD up to 512GB • M.2 2280 SSD up to 1TB |
| Čitačka Karet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, Nahimic Audio |
| Kamera | FHD 1080p with E-camera Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 80Wh |
| Max. výdrž na baterii | MobileMark 2018: 4.05 hr (discrete mode) or 6.68 hr (hybrid mode) |
| Napájací Adaptér | 300W Slim Tip (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 15.6″ WQHD (2560×1440) IPS 300nits Anti-glare, 165Hz, 100% sRGB, Dolby Vision, G-Sync, DC dimmer |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Klávesnica | 4-Zone RGB Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Storm Grey |
| Materiál | Aluminium (Top), PC + ABS (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 358.8 x 262.35 x 19.99 mm (14.13 x 10.33 x 0.79 inches) |
| Hmotnost | Around 2.4 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Nie |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6E 11ax, 2×2 + BT5.1 |
| Standartné porty | 2x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) 1x USB-C 3.2 Gen 2 (support data transfer and DisplayPort 1.4) 1x USB-C 3.2 Gen 2 (support data transfer, Power Delivery 135W and DisplayPort 1.4) 1x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (support data transfer and DisplayPort 1.4) 1x HDMI, up to 8K/60Hz 1x Ethernet (RJ-45) 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Power connector |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Nie |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 2-year, Depot |
| Zahrnutý Upgrade | <= 3 Months Premium Care (5WS1E21226) |

















