Popis
Produkt: Lenovo Legion 5 16IRX9
Part Number: 83DG00D9CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core™ i7-13650HX, 14C (6P + 8E) / 20T, P-core 2.6 / 4.9GHz, E-core 1.9 / 3.6GHz, 24MB |
| Grafická Karta | NVIDIA GeForce RTX™ 4060 8GB GDDR6, Boost Clock 2370MHz, TGP 140W |
| Chipset | Intel HM770 Chipset |
| Pameť | 2x 8GB SO-DIMM DDR5-4800 |
| Pameťové sloty | Two DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 64GB DDR5-4800 |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Podporované Úložisko | Up to two drives, 2x M.2 SSD • M.2 2242 SSD up to 1TB • M.2 2280 SSD up to 1TB |
| Čitačka Kariet | microSD Card Reader |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, optimized with Nahimic Audio |
| Kamera | FHD 1080p with E-shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 80Wh |
| Max. výdrž na baterii | – |
| Napájací Adaptér | 230W Slim Tip (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 16″ WQXGA (2560×1600) IPS 350nits Anti-glare, 100% sRGB, 165Hz, Dolby Vision, G-SYNC, Low Blue Light |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Pero | Nie |
| Klávesnica | 4-Zone RGB Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Luna Grey |
| Materiál | Aluminium (Top), PC-ABS (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 359.7 x 262.3 x 19.7-25.2 mm (14.16 x 10.33 x 0.78-0.99 inches) |
| Hmotnost | Around 2.36 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Home, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Office Trial |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6E, 802.11ax 2×2 + BT5.2 |
| Standartné porty | 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On 1x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with Lenovo PD 140W and DisplayPort™ 1.4 1x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with DisplayPort™ 1.4 1x HDMI 2.1, up to 8K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) 1x Card reader 1x Power connector |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | – |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 2-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | 3Y Courier/Carry In from 2Y Courier/Carry In (CPN)_APOS |
- Typ zařízení: notebook
- Operační systém: Windows 11 Home
- Řada procesorů: Intel Core i7
- Model procesoru: Intel Core i7-13650HX
- Výkon CPU dle PassMark: 31448
- Počet jader: 14
- Frekvence procesoru (GHz): 2.6
- TDP: 55
- Model grafické karty: NVIDIA RTX 4060
- Velikost paměti RAM (GB): 16
- Rozlišení displeje: 2560x1600
- Formát obrazovky: 16:10
- Typ disku: ssd
- SSD Kapacita (GB): 512
- Rozhraní: USB Type-C
- Výbava: Čtečka paměťových karet
- Hmotnost notebooku: 2.1 - 2.5 kg













