Popis
Produkt: Lenovo IP Flex 5 Chrome 14IAU7 (Plus)
Part Number: 83EK000BMC
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core™ i5-1334U, 10C (2P + 8E) / 12T, P-core 1.3 / 4.6GHz, E-core 0.9 / 3.4GHz, 12MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel Iris Xe Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 8GB Soldered LPDDR4x-4266 |
| Pameťové sloty | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel |
| Max. Pameť | 8GB soldered memory, not upgradable |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 512GB M.2 2242 SSD |
| Čitačka Karet | microSD Card Reader |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC5682I-VD codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, optimized with Waves MaxxAudio |
| Kamera | FHD 1080p with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 51Wh |
| Max. výdrž na baterii | – |
| Napájací Adaptér | 45W USB-C (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 14″ WUXGA (1920×1200) IPS 300nits Glossy, 45% NTSC, Touch |
| Dotyková obrazovka | OGS, 10-point Multi-touch |
| Klávesnica | Backlit, Czech |
| Farba | Storm Grey |
| Materiál | Aluminium (Top), PC-ABS (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 315.5 x 229 x 19.8 mm (12.42 x 9.02 x 0.78 inches) |
| Hmotnost | Starting at 1.58 kg (3.48 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | ChromeOS |
| Dodávaný software | – |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | – |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6E, 11ax 2×2 + BT5.3 |
| Standartné porty | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 2x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x microSD card reader |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Nie |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 2-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | – |
- Typ zařízení: notebook
- Operační systém: Google Chrome OS
- Řada procesorů: Intel Core i5
- Model procesoru: Intel Core i5-1334U
- Výkon CPU dle PassMark: 13199
- Počet jader: 8
- Frekvence procesoru (GHz): 1.3
- TDP: 45
- Velikost paměti RAM (GB): 8
- Úhlopříčka displeje ("): 14
- Rozlišení displeje: 1920x1200
- Typ disku: ssd
- SSD Kapacita (GB): 512
- Rozhraní: USB Type-C
- Výbava: stylus
- Hmotnost notebooku: 1.5 - 2.0 kg













