Popis
Produkt: Lenovo IdeaPad Flex 5 16ABR8
Part Number: 82XY0053CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen™ 5 7530U (6C / 12T, 2.0 / 4.5GHz, 3MB L2 / 16MB L3) |
| Grafická Karta | Integrated AMD Radeon™ Graphics |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Pameť | 16GB Soldered LPDDR4x-4266 |
| Pameťové sloty | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel |
| Max. Pameť | 16GB soldered memory, not upgradable |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 1TB M.2 2242 SSD |
| Čitačka Kariet | 4-in-1 Card Reader |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Front-facing stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby Audio™ |
| Kamera | FHD 1080p with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 52.5Wh |
| Max. výdrž na baterii | MobileMark 2018@200nits: 10 hr |
| Napájací Adaptér | 65W Round Tip (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 16″ WUXGA (1920×1200) IPS 300nits Glossy, Glass, Touch |
| Dotyková obrazovka | 10-point Multi-touch |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Abyss Blue |
| Materiál | Aluminium (Top), PC-ABS + 40% GF (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 357.8 x 253.9 x 18.7 mm (14.09 x 9.99 x 0.74 inches) |
| Hmotnost | Starting at 2.1 kg (4.63 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Home, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Office Trial |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Nie |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6, 11ax 2×2 + BT5.1 |
| Standartné porty | 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) 1x USB-C 3.2 Gen 2 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4) 1x HDMI 1.4b 1x Card reader 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Power connector |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Touch Style, on Palm Rest |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 2-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | Nie |
- Hmotnost notebooku: 2.1 - 2.5 kg
- Výbava: Čtečka paměťových karet
- Rozhraní: USB Type-C
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- Otáčky HDD: ssd
- Kapacita pevného disku (v GB): 512
- Typ disku: ssd
- Výkon CPU dle PassMark: 16463
- Velikost paměti RAM: 16 GB
- Počet jader: 6
- Model procesoru: AMD Ryzen 5 7530U
- Řada procesorů: AMD Ryzen 5
- Operační systém: Windows 11 Home
- Povrchová úprava displeje: matny
- Formát obrazovky: 16:10
- Rozlišení displeje: 1920x1200
- Úhlopříčka displeje ("): 16"
- Typ zařízení: notebook
- TDP: 15
- Frekvence procesoru (Mhz): 2800













