Popis
Produkt: Lenovo IdeaPad Slim 5 16IRL8
Part Number: 82XF0061CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core™ i5-13420H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core up to 4.6GHz, E-core up to 3.4GHz, 12MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel UHD Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 16GB Soldered LPDDR5-5200 |
| Pameťové sloty | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel (16GB models) |
| Max. Pameť | 16GB soldered memory, not upgradable |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Podporované Úložisko | One M.2 2280 PCIe 4.0 x4 slot |
| Čitačka Kariet | microSD Card Reader |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby Audio™ |
| Kamera | FHD 1080p + IR with Privacy Shutter, ToF Sensor |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 56.6Wh |
| Max. výdrž na baterii | – |
| Napájací Adaptér | 65W USB-C Slim (2-pin, Wall-mount) |
| DESIGN | |
| Displej | 16″ WUXGA (1920×1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC, TÜV Low Blue Light |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Abyss Blue |
| Materiál | Aluminium (Top), Aluminium (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 356 x 251 x 16.9 mm (14.02 x 9.88 x 0.67 inches) |
| Hmotnost | Starting at 1.89 kg (4.17 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Home, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Office Trial |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Nie |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6E, 11ax 2×2 + BT5.1 |
| Standartné porty | 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) 2x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4) 1x HDMI 1.4b 1x microSD card reader 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Nie |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 2-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | Nie |
- Úhlopříčka displeje ("): 16
- Hmotnost notebooku: 1.5 - 2.0 kg
- Výbava: Čtečka paměťových karet
- Rozhraní: USB Type-C
- HDD Kapacita (GB): 512
- Typ disku: ssd
- Povrchová úprava displeje: matny
- Formát obrazovky: 16:10
- Rozlišení displeje: 1920x1200
- Velikost paměti RAM (GB): 16
- TDP: 45
- Frekvence procesoru (GHz): 2.1
- Počet jader: 8
- Výkon CPU dle PassMark: 18919
- Model procesoru: Intel Core I5-13420H
- Řada procesorů: Intel Core i5
- Operační systém: Windows 11 Home
- Typ zařízení: notebook













