Popis
Produkt: Lenovo IdeaPad Slim 5 14ABR8
Part Number: 82XE004WCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen 7 7730U (8C / 16T, 2.0 / 4.5GHz, 4MB L2 / 16MB L3) |
| Grafická Karta | Integrated AMD Radeon™ Graphics |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Pameť | 16GB Soldered DDR4-3200 |
| Pameťové sloty | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel (16GB models) |
| Max. Pameť | 16GB soldered memory, not upgradable |
| Úložisko | 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 1TB M.2 2242 SSD |
| Čitačka Kariet | microSD Card Reader |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby Audio™ |
| Kamera | FHD 1080p + IR with Privacy Shutter, ToF Sensor |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 56.6Wh |
| Max. výdrž na baterii | MobileMark 2018: 12.5 hr |
| Napájací Adaptér | 65W USB-C Slim (2-pin, Wall-mount) |
| DESIGN | |
| Displej | 14″ WUXGA (1920×1200) OLED 400nits Glossy, 100% DCI-P3, DisplayHDR™ True Black 500, TÜV Low Blue Light |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Violet |
| Materiál | Aluminium (Top), Aluminium (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 312 x 221 x 16.9 mm (12.28 x 8.7 x 0.67 inches) |
| Hmotnost | Starting at 1.46 kg (3.22 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Home, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Office Trial |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Nie |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6, 11ax 2×2 + BT5.1 |
| Standartné porty | 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) 2x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4) 1x HDMI 1.4b 1x microSD card reader 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Nie |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 2-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | Nie |
- Rozlišení displeje: 1920x1200
- Hmotnost notebooku: 1.5 - 2.0 kg
- Výbava: Čtečka paměťových karet
- Rozhraní: USB Type-C
- SSD Kapacita (GB): 1000
- Typ disku: ssd
- Povrchová úprava displeje: matny
- Formát obrazovky: 16:10
- Úhlopříčka displeje ("): 14
- Velikost paměti RAM (GB): 16
- TDP: 15
- Frekvence procesoru (GHz): 2.8
- Počet jader: 4
- Výkon CPU dle PassMark: 18651
- Model procesoru: AMD Ryzen 7 7730U
- Řada procesorů: AMD Ryzen 7
- Operační systém: Windows 11 Home
- Typ zařízení: notebook













