Popis
Produkt: Lenovo IdeaPad Pro 5 14ARP8
Part Number: 83AN0007CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 7735HS (8C / 16T, 3.2 / 4.75GHz, 4MB L2 / 16MB L3) |
| Grafická Karta | Integrated AMD Radeon™ 680M Graphics |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Pameť | 16GB Soldered LPDDR5-6400 |
| Pameťové sloty | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel |
| Max. Pameť | 16GB soldered memory, not upgradable |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 1TB M.2 2242 SSD or 1TB M.2 2280 SSD |
| Čitačka Kariet | 4-in-1 Card Reader |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3306 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby Atmos |
| Kamera | FHD 1080p + IR with Privacy Shutter, ToF Sensor |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 75Wh |
| Max. výdrž na baterii | – |
| Napájací Adaptér | 100W USB-C Slim (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 14″ 2.2K (2240×1400) IPS 300nits Anti-glare, 100% sRGB, 60Hz, Eyesafe |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Arctic Grey |
| Materiál | Aluminium (Top), Aluminium (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 312 x 221 x 15.99 mm (12.28 x 8.7 x 0.63 inches) |
| Hmotnost | Starting at 1.46 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Home, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Office Trial |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Nie |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6E, 11ax 2×2 + BT5.1 |
| Standartné porty | 1x Card reader 1x HDMI 2.1, up to 4K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) 1x USB-C 3.2 Gen 2 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4a) 1x USB4 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4a) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Nie |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 2-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | Nie |
- Typ zařízení: notebook
- Operační systém: Windows 11 Home
- Řada procesorů: AMD Ryzen 7
- Model procesoru: AMD Ryzen 7 7735HS
- Výkon CPU dle PassMark: 24033
- Počet jader: 8
- Frekvence procesoru (GHz): 2.1
- TDP: 45
- Velikost paměti RAM (GB): 16
- Úhlopříčka displeje ("): 14
- Rozlišení displeje: 2240x1400
- Formát obrazovky: 16:10
- Povrchová úprava displeje: matny
- Typ disku: ssd
- SSD Kapacita (GB): 512
- Výbava: Čtečka paměťových karet
- Hmotnost notebooku: 1.5 - 2.0 kg













