Popis
Produkt: Lenovo IdeaPad 5 Pro 16IAH7
Part Number: 82SK00AACK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core™ i5-12500H, 12C (4P + 8E) / 16T, P-core 2.5 / 4.5GHz, E-core 1.8 / 3.3GHz, 18MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel Iris Xe Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 16GB Soldered LPDDR5-4800 |
| Pameťové sloty | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel |
| Max. Pameť | 16GB soldered memory, not upgradable |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 512GB M.2 2242 SSD or 1TB M.2 2280 SSD |
| Čitačka Kariet | 4-in-1 Card Reader |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby Atmos |
| Kamera | FHD 1080p + IR, ToF Sensor |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 75Wh |
| Max. výdrž na baterii | MobileMark 2018@200nits: 9.4 hr |
| Napájací Adaptér | 100W USB-C Slim (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 16″ 2.5K (2560×1600) IPS 350nits Anti-glare, 100% sRGB, TÜV Low Blue Light |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Pero | Nie |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Storm Grey |
| Materiál | Aluminium (Top), Aluminium (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 356 x 251 x 16.9 mm (14.02 x 9.88 x 0.67 inches) |
| Hmotnost | Around 1.95 kg (4.30 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Home, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Office Trial |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Nie |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6, 11ax 2×2 + BT5.1 |
| Standartné porty | 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) 1x Thunderbolt™ 4 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4) 1x HDMI 2.0 1x Card reader 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Nie |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 2-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | <= 3 Months Premium Care (5WS1E21226) |













