Popis
Produkt: Lenovo IdeaPad 3 Chrome 15IJL6
Part Number: 82N4001KMC
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Celeron N4500 (2C / 2T, 1.1 / 2.8GHz, 4MB L3) |
| Grafická Karta | Integrated Intel UHD Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 8GB Soldered LPDDR4x-2933 |
| Pameťové sloty | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel (8GB models) |
| Max. Pameť | 8GB soldered memory, not upgradable |
| Úložisko | 128GB eMMC 5.1 |
| Podporované Úložisko | 128GB eMMC 5.1 on systemboard |
| Čitačka Kariet | microSD Card Reader |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC5682I codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2 |
| Kamera | HD 720p with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 47Wh |
| Max. výdrž na baterii | Google power load test: 10 hr |
| Napájací Adaptér | 45W USB-C (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 15.6″ FHD (1920×1080) IPS 300nits Anti-glare, Touch |
| Dotyková obrazovka | On-cell, 10-point Multi-touch |
| Pero | Nie |
| Klávesnica | Non-backlit, Czech |
| Farba | Arc™tic Grey |
| Materiál | PC-ABS (Top), PC-ABS (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 362 x 243 x 18.95 mm (14.3 x 9.6 x 0.7 inches) |
| Hmotnost | Around 1.63 kg (3.59 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | ChromeOS |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Nie |
| WLAN + Bluetooth | 11ac 2×2 + BT5.0 |
| Standartné porty | 2x USB 3.2 Gen 1 1x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4) 1x HDMI 1.4 1x microSD card slot 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Nie |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 2-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | Nie |
- Velikost paměti RAM: 8 GB
- Hmotnost notebooku: 1.5 - 2.0 kg
- Výbava: Čtečka paměťových karet
- Rozhraní: USB Type-C
- Kapacita pevného disku (v GB): 128
- Typ disku: emmc
- Rozlišení displeje: 1920x1080 (Full HD)
- Úhlopříčka displeje ("): 15,6"
- TDP: 6
- Frekvence procesoru (Mhz): 1100
- Počet jader: 2
- Výkon CPU dle PassMark: 2003
- Model procesoru: Intel Celeron N4500
- Řada procesorů: Intel Celeron
- Operační systém: Google Chrome OS
- Typ zařízení: konvertibilni
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky









