Popis
Produkt: Lenovo V15 IML
Part Number: 82NBS00100
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i3-10110U (2C / 4T, 2.1 / 4.1GHz, 4MB) |
| Grafická Karta | Integrated Intel UHD Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Paměť | 4GB Soldered DDR4-2666 + 4GB SO-DIMM DDR4-2666 |
| Paměťové sloty | 1x soldered na základní desce, 1x DDR4 SO-DIMM slot |
| Max. Paměť | Až 12GB (4GB soldered + 8GB SO-DIMM) DDR4-2666 |
| Úložiště | 256GB SSD M.2 2242 PCIe 3.0×2 NVMe |
| Podporovaná Úložiště | Až 2 disky, 1x 2.5″ HDD + 1x M.2 2242 SSD nebo 1x 2.5″ HDD + 1x M.2 2280 SSD • 2.5″ HDD až 2TB • M.2 2242 SSD až 512GB • M.2 2280 SSD až 512GB |
| Čtečka Karet | 4-v-1 Čtečka Karet |
| Optická Mechanika | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 1.5W x2, Dolby Audio |
| Kamera | 0.3MP |
| Mikrofon | Mono |
| Baterie | Integrovaná 35Wh |
| Max. výdrž na baterii | MobileMark 2014: 6 hr (35Wh) |
| Napájecí Adaptér | 65W adaptér (kulatý konektor) |
| DESIGN | |
| Displej | 15.6″ FHD (1920×1080) TN 220nits Anti-glare |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Klávesnice | Nepodsvícena, CZ/SK |
| Barva | Železně Šedá |
| Povrchová úprava | Textura |
| Materiál | PC + ABS |
| Rozměry (ŠxHxV) | 362.2 x 251.5 x 19.9 mm (14.26 x 9.9 x 0.78 palců) |
| Hmotnost | 1.85 kg (4.08 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 10 PRO 64, CZ/SK/ENG |
| Dodávaný software | Office zkušební verze |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Ne |
| WLAN + Bluetooth | 11ac, 1×1 + BT4.2 |
| Standardní porty | 1x napájecí konektor 1x čtečka karet 1x HDMI 1.4b 2x USB 3.1 Gen 1 1x sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) 1x USB 2.0 |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Bezpečnostní Chip | Firmware TPM 2.0 |
| Čtečka otisků prstů | Ne |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 2 roky v servise |
| Zahrnutý Upgrade | Ne |
| Příslušenství | Ne |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | ErP Lot 3 RoHS compliant |

















