Popis
Produkt: Lenovo Legion USB-C 95W AC Adapter(CE)
Part Number: GX20Z46239
| Výkon | 95 W |
| Color | Black |
| Napätie | 20 V |
| Prúd | 4,75 A |
| Koncovka | USB-C |
| Warranty | 1 Year |
Produkt: Lenovo Legion USB-C 95W AC Adapter(CE)
Part Number: GX20Z46239
| Výkon | 95 W |
| Color | Black |
| Napätie | 20 V |
| Prúd | 4,75 A |
| Koncovka | USB-C |
| Warranty | 1 Year |
| Hmotnost | 0,571 kg |
|---|---|
| Rozměry | 21,5 × 12,5 × 7,5 cm |