Popis
Produkt: Lenovo Legion M300 RGB Gaming Mouse
Part Number: GY50X79384
| Color | Black |
| Connection Type | Wired via USB 2.0 |
| Cable Length/Type | 1.8m |
| Weight | 88 g |
| Backlight | Yes |
| DPI | Up to 8,000 DPI |
| Dimensions(HxLxD) | 42.1 mm – 127.6 mm – 68.2 mm |
| Warranty | 1 Year |
- Rozhraní myši: Drátová USB
- Specifikace myši: S kolečkem















