Popis
Produkt: LENOVO ThinkVision T65
Part Number: 62F2KATCWW
| Obraz | |
|---|---|
| Typ LCD Panelu | In-Plane Switching |
| Typ podsvietenia | DLED |
| Povrch dispeju | matný |
| Veľkosť panela | 65″ |
| Optimálne rozlišenie | 3840×2160 |
| Oblasť sledovania | 1428.5×803.5 mm |
| Pomer strán | 16:9 |
| Doba odozvy | 8 ms |
| Jas | 400 nits |
| Obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Kontrastný pomer | 1200:1 |
| Uhol sledovania | 178 / 178 |
| Rozmery | 952.0×1527.5×87.8 mm / 37.5×60.1×3.5 inches |
| Hmotnosť | 40.5 kg |
| Konektivita | |
| Video signál | 4x HDMI 2.0, 1x HDMI 2.0 out, 1x DP 1.2, 1x VGA, 1x AV, 2x USB-C 3.0 |
| Audio signál | 1 x Audio Out (3.5 mm) |
| Vybavenie | |
| Reproduktory | 15Wx2 |
| Podstavec | |
| Sklopenie | 23.5° dozadu, -5° dopředu |
| Vesa | ano (100 x 100 mm) |
| Kensington zámok | Ano |
| Spotreba | |
| Zapnute | 251 W max, (199W typ.) |
| Pohotovostný režim | <0,5 W |
| Napájanie | Interní AC 100 to 240 V (50-60Hz) |
| Servis | |
| Záruka | 3 roky product exchange |
- Úhlopříčka displeje ("): 65
- Rozlišení displeje: 3840x2160 (4K UHD)
- Doba odezvy (ms): 8
- Formát obrazovky: 16:9
- Typ panelu: DLED
- Jas (cd/m2): 400
- Kontrast:1: 1000
- Povrchová úprava displeje: matny
- VESA rozměry: 100x100
- Rozhraní: displayport















