Popis
Produkt: LENOVO ThinkVision T32p-30
Part Number: 63D2GAT1EU
| Obraz | |
|---|---|
| Typ LCD Panelu | In-Plane Switching |
| Typ podsvietenia | WLED |
| Povrch dispeju | matný |
| Veľkosť panela | 31.5″ |
| Optimálne rozlišenie | 3840×2160 |
| Oblasť sledovania | 697.3×392.2 mm |
| Pomer strán | 16:9 |
| Doba odozvy | 4 ms (Extreme mode) / 6 ms (Typical mode) |
| Jas | 350 nits |
| Obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Kontrastný pomer | 1000:1 |
| Uhol sledovania | 178 / 178 |
| Rozmery | 599.5×714.2×234.9 mm / 23.60×28.12×9.25 inches |
| Hmotnosť | 9.94 kg |
| Konektivita | |
| Video signál | 1x HDMI 2.0, 1x DP 1.4, 1x USB-C 3,2 Gen 1(DP 1.4 Alt mode) |
| Audio signál | 1 x Audio Out (3.5 mm) |
| Vybavenie | |
| Reproduktory | Modular Speaker Support |
| Podstavec | |
| Sklopenie | 23.5° dozadu, -5° dopředu |
| Vesa | ano (100 x 100 mm) |
| Kensington zámok | Ano |
| Spotreba | |
| Zapnute | 161 W max, (32W typ.) |
| Pohotovostný režim | <0,5 W |
| Napájanie | Interní AC 100 to 240 V (50-60Hz) |
| Servis | |
| Záruka | 3 roky product exchange |
- Použití: kancelarsky
- Úhlopříčka displeje ("): 31.5
- Rozlišení displeje: 3840x2160 (4K UHD)
- Vlastnost: rovny
- Výbava: kamera
- HDMI počet: 1
- HDMI verze: 2.1
- DP počet: 1
- DP verze: 1.4
- USB počet: 5
- Doba odezvy (ms): 6
- Formát obrazovky: 16:9
- Typ panelu: wled
- Jas (cd/m2): 350
- Kontrast:1: 1000
- Povrchová úprava displeje: matny
- VESA rozměry: 100x100
- Hmotnost (kg): 10
- Energetická třída: F
- Standardní záruka (roky): 3
- Rozhraní: USB Type-C

















