Popis
Produkt: LENOVO ThinkVision T27p-30
Part Number: 63A9GAT1EU
| Obraz | |
|---|---|
| Typ LCD Panelu | In-Plane Switching |
| Typ podsvietenia | WLED |
| Povrch dispeju | matný |
| Veľkosť panela | 27″ |
| Optimálne rozlišenie | 3840×2160 |
| Oblasť sledovania | 596.7×335.7 mm |
| Pomer strán | 16:9 |
| Doba odozvy | 4 ms (Extreme mode) / 6 ms (Typical mode) / 14 ms (Off mode) |
| Jas | 180 nits (Typical) / 350 nits (Peak) |
| Obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Kontrastný pomer | 1300:1 |
| Uhol sledovania | 178° horizontálny, 178° vertikálny |
| Rozmery | 545.4.4×613.6×204.5 mm |
| Hmotnosť | 10.39 kg |
| Konektivita | |
| Video signál | 1x HDMI 2.0, 1x DP 1.4, 1x USB-C 3.2 Gen 2 (DP 1.4 Alt Mode) |
| Audio signál | 1 x Audio Out (by USB Type-C1 ) |
| Vybavenie | |
| Reproduktory | Modular Soundbar support |
| Podstavec | |
| Sklopenie | 95° dozadu, -5° dopředu |
| Vesa | ano (100 x 100 mm) |
| Kensington zámok | Ano |
| Spotreba | |
| Zapnute | 165 W max, (35W typ.) |
| Pohotovostný režim | – |
| Napájanie | External |
| Servis | |
| Záruka | 3 roky product exchange |
- Úhlopříčka displeje ("): 27"
- Rozlišení displeje: 3840x2160 (4K UHD)
- Výbava: Dokování NTB
- Formát obrazovky: 16:9
- Typ panelu: wled
- Povrchová úprava displeje: matny
- Doba odezvy (ms): 5-10
- Jas (cd/m2): 350
- VESA rozměry: 100x100
- Hmotnost (kg): 10,5
- Rozhraní: USB Type-C











