Popis
Produkt: LENOVO ThinkVision T24m-29
Part Number: 63A5GAT6EU
| Obraz | |
|---|---|
| Typ LCD Panelu | In-Plane Switching |
| Typ podsvietenia | WLED |
| Povrch dispeju | matný |
| Veľkosť panela | 23.8″ |
| Optimálne rozlišenie | 1920×1080 |
| Oblasť sledovania | |
| Pomer strán | 16:9 |
| Doba odozvy | 6 ms |
| Jas | 250cd/m2 |
| Obnovovacia frekvencia | |
| Kontrastný pomer | 1000:1 |
| Uhol sledovania | 178° horizontálny, 178° vertikálny |
| Rozmery | 462.5×541.8×178.6 mm / 18.21×21.33×7.03 inches |
| Hmotnosť | 4.8 kg |
| Konektivita | |
| Konektory | HDMI1.4+DP1.2+USB Type-C+DP1.2 out+RJ45+Audio out |
| USB HUB | Down: 4xUSB3.2 GEN 1, Up:1xUSB3.2 GEN 1 |
| Vybavenie | |
| Reproduktory | 2X1W |
| Podstavec | |
| Sklopenie | |
| Vesa | |
| Kensington zámok | |
| Spotreba | |
| Zapnute | |
| Pohotovostný režim | |
| Napájanie | |
| Servis | |
| Záruka | 3 roky |
- Použití: kancelarsky
- Úhlopříčka displeje ("): 23.8
- Rozlišení displeje: 1920x1080 (Full HD)
- Vlastnost: rovny
- Výbava: Dokování NTB
- Doba odezvy (ms): 6
- Formát obrazovky: 16:9
- Typ panelu: wled
- Jas (cd/m2): 250
- Kontrast:1: 1000
- Povrchová úprava displeje: matny
- VESA rozměry: 100x100
- Hmotnost (kg): 6.1
- Energetická třída: D
- Standardní záruka (roky): 3

















