Popis
Produkt: LENOVO ThinkVision T22i-30
Part Number: 63B0MAT6EU
| Obraz | |
|---|---|
| Typ LCD Panelu | In-Plane Switching |
| Typ podsvietenia | WLED |
| Povrch dispeju | matný |
| Veľkosť panela | 21.5″ |
| Optimálne rozlišenie | 1920×1080 |
| Oblasť sledovania | 476.1×267.8 mm |
| Pomer strán | 16:9 |
| Doba odozvy | 4 ms (Extreme mode) / 6 ms (Typical mode) / 14 ms (Off mode) |
| Jas | 250 nits |
| Obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Kontrastný pomer | 1000:1 |
| Uhol sledovania | 178° horizontálny, 178° vertikálny |
| Rozmery | 487.4×498.3×194.7 mm |
| Hmotnosť | 4.9 kg |
| Konektivita | |
| Video signál | 1x HDMI 1.4, 1x DP 1.2, 1x VGA |
| Audio signál | 1 x Audio Out (3.5 mm) |
| Vybavenie | |
| Reproduktory | Nie |
| Podstavec | |
| Sklopenie | 23,5° dozadu, -5° dopředu |
| Vesa | ano (100 x 100 mm) |
| Kensington zámok | Ano |
| Spotreba | |
| Zapnute | 48 W max, (15W typ.) |
| Pohotovostný režim | < 0.3W |
| Napájanie | Internal |
| Servis | |
| Záruka | 3 roky product exchange |
- Doba odezvy (ms): 5-10
- Standardní záruka (roky): 3
- Hmotnost (kg): 5
- Energetická třída: C
- VESA rozměry: 100x100
- Kontrast:1: 1000
- Jas (cd/m2): 250
- Obnovovací frekvence (Hz): 60
- Povrchová úprava displeje: matny
- Typ panelu: wled
- Formát obrazovky: 16:9
- Výbava: Nastavitelná výška
- Vlastnost: rovny
- Použití: kancelarsky
- Úhlopříčka displeje ("): 21,5"
- Rozhraní: displayport















