Popis
Produkt: LENOVO LCD ThinkVision S24e-20
Part Number: 62AEKAT2EU
| Obraz | |
|---|---|
| Typ LCD Panelu | VA |
| Typ podsvietenia | WLED |
| Povrch dispeju | matný |
| Veľkosť panela | 23.8″ |
| Optimálne rozlišenie | 1920 x 1080 |
| Oblasť sledovania | 527.04×296.46 mm |
| Pomer strán | 16:9 |
| Doba odozvy | 4 ms (Extreme mode) / 6 ms (Typical mode) |
| Jas | 250 cd/m2 |
| Obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Kontrastný pomer | 3000:1 |
| Uhol sledovania | – |
| Rozmery | 434.5×540.4×173.1 mm |
| Hmotnosť | 3.82 kg |
| Konektivita | |
| Video signál | 1x HDMI 1.4, 1x VGA |
| Audio signál | 1 x Audio Out (3.5 mm) |
| Vybavenie | |
| Reproduktory | Nie |
| Podstavec | |
| Sklopenie | 22° dozadu, -5° dopředu |
| Vesa | ano (100 x 100 mm) |
| Kensington zámok | Ano |
| Spotreba | |
| Zapnute | 23.5 W max, (17.5W typ.) |
| Pohotovostný režim | <0,5 W |
| Napájanie | Internal |
| Servis | |
| Záruka | 3 roky product exchange |













