Popis
Produkt: LENOVO ThinkVision P24h-30
Part Number: 63B3GAT6EU
| Obraz | |
|---|---|
| Typ LCD Panelu | In-Plane Switching |
| Typ podsvietenia | WLED |
| Povrch dispeju | matný |
| Veľkosť panela | 23.8″ |
| Optimálne rozlišenie | 2560×1440 |
| Oblasť sledovania | 526.8×296.3 mm |
| Pomer strán | 16:9 |
| Doba odozvy | 4 ms (Extreme mode) / 6 ms (Typical mode) |
| Jas | 300 nits |
| Obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Kontrastný pomer | 1000:1 |
| Uhol sledovania | 178° horizontálny, 178° vertikálny |
| Rozmery | 503.8×539.5×199.7 mm |
| Hmotnosť | 5.7 kg |
| Konektivita | |
| Video signál | 1x HDMI 2.0, 1x DP 1.4, 1x DP Out, 1x USB-C 3.2 Gen 1 (DP 1.4 Alt Mode) |
| Audio signál | 1 x Audio Out (3.5 mm) |
| Vybavenie | |
| Reproduktory | Modular Speaker Support |
| Podstavec | |
| Sklopenie | 23,5° dozadu, -5° dopředu |
| Vesa | ano (100 x 100 mm) |
| Kensington zámok | Ano |
| Spotreba | |
| Zapnute | 161 W max, (27W typ.) |
| Pohotovostný režim | < 0.3W |
| Napájanie | Internal |
| Servis | |
| Záruka | 3 roky product exchange |
- Použití: kancelarsky
- Úhlopříčka displeje ("): 23.8
- Vlastnost: rovny
- Výbava: kamera
- HDMI počet: 1
- DP počet: 1
- USB počet: 5
- Doba odezvy (ms): 6
- Formát obrazovky: 16:9
- Typ panelu: wled
- Jas (cd/m2): 300
- Kontrast:1: 1000
- Povrchová úprava displeje: matny
- VESA rozměry: 100x100
- Hmotnost (kg): 8.6
- Energetická třída: E
- Standardní záruka (roky): 3
- Rozhraní: displayport















