Popis
Produkt: LENOVO ThinkVision E24q-20
Part Number: 62CFGAT1EU
| Obraz | |
|---|---|
| Typ LCD Panelu | In-Plane Switching |
| Typ podsvietenia | WLED |
| Povrch dispeju | matný |
| Veľkosť panela | 23.8-inch |
| Optimálne rozlišenie | 2560 x 1440 |
| Oblasť sledovania | 526.9 mm x 296.4 mm |
| Pomer strán | 16:9 |
| Doba odozvy | 6 ms |
| Jas | 300cd/m2 |
| Obnovovacia frekvencia | 75 Hz (pouze pro vstup HDMI) |
| Kontrastný pomer | 1000:1 |
| Uhol sledovania | 178° horizontálny, 178° vertikálny |
| Rozmery | 180.3 x 320.6 x 539.8 mm |
| Hmotnosť | 5.0 kg |
| Konektivita | |
| Video signál | 1 x HDMI 1.4 1 x DP 1.2 |
| Audio signál | 1 x Audio Out (3.5mm) |
| Vybavenie | |
| Reproduktory | 2x2w |
| Podstavec | |
| Sklopenie | 22° dozadu, -5° dopředu |
| Vesa | Yes (100 x 100 mm) |
| Kensington zámok | Ano |
| Spotreba | |
| Zapnute | 32 W max, (22W typ.) |
| Pohotovostný režim | <0,5 W |
| Napájanie | Interní (není externí adaptér jako zdroj napájení), Střídavý proud 100-240 V, 47-63 Hz W |
| Servis | |
| Záruka | 3 roky product exchange |











