Popis
Produkt: LENOVO ThinkCentre TIO Flex 27i
Part Number: 12BKMAT1EU
| Obraz | |
|---|---|
| Typ LCD Panelu | In-Plane Switching |
| Typ podsvietenia | WLED |
| Povrch dispeju | matný |
| Veľkosť panela | 27″ |
| Optimálne rozlišenie | 1920×1080 |
| Oblasť sledovania | 596.7×336.31 mm |
| Pomer strán | 16:9 |
| Doba odozvy | 4 ms (Extreme mode) / 6 ms (Typical mode) |
| Jas | 300cd/m2 |
| Obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Kontrastný pomer | 1000:1 |
| Uhol sledovania | 178° horizontálny, 178° vertikálny |
| Rozmery | 551.33×611.9×223.1 mm |
| Hmotnosť | 7.9 kg |
| Konektivita | |
| Video signál | 1xHDMI 1.4, 1xDP 1.2, 1xVGA |
| Audio signál | 1 x Audio Out |
| Vybavenie | |
| Reproduktory | Modular Soundbar support |
| Podstavec | |
| Sklopenie | – |
| Vesa | ano (100 x 100 mm) |
| Kensington zámok | Ano |
| Spotreba | |
| Zapnute | 65 W max, (24W typ.) |
| Pohotovostný režim | <0,3 W |
| Napájanie | External |
| Servis | |
| Záruka | 3 roky product exchange |
- Použití: kancelarsky
- Úhlopříčka displeje ("): 27
- Rozlišení displeje: 1920x1080 (Full HD)
- Vlastnost: rovny
- Výbava: kamera
- HDMI počet: 1
- HDMI verze: 1.4
- DP počet: 1
- DP verze: 1.2
- USB počet: 5
- Doba odezvy (ms): 6
- Formát obrazovky: 16:9
- Typ panelu: wled
- Jas (cd/m2): 300
- Kontrast:1: 1000
- Povrchová úprava displeje: matny
- VESA rozměry: 100x100
- Hmotnost (kg): 8
- Energetická třída: F
- Standardní záruka (roky): 3
- Rozhraní: displayport













