Popis
Produkt: LENOVO LCD ThinkVision T34w-20
Part Number: 61F3GAT1EU
| Obraz | |
|---|---|
| Typ LCD Panelu | VA |
| Typ podsvietenia | WLED |
| Povrch dispeju | matný |
| Veľkosť panela | 34″ |
| Optimálne rozlišenie | 3440×1440 |
| Oblasť sledovania | 797.2×333.7 mm |
| Pomer strán | 21:9 |
| Doba odozvy | 4 ms (Extreme mode) / 6 ms (Typical mode) / 17 ms (Off mode) |
| Jas | 350 cd/m2 |
| Obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Kontrastný pomer | 3000:1 |
| Uhol sledovania | – |
| Rozmery | 597.4×808.6×245 mm |
| Hmotnosť | 9.91 kg |
| Konektivita | |
| Video signál | 1x HDMI 2.0, 1x DP 1.2, 1x USB-C 3.2 Gen 1 (DP 1.2 Alt Mode) |
| Audio signál | 1 x Audio Out (3.5 mm) |
| Vybavenie | |
| Reproduktory | Nie |
| Podstavec | |
| Sklopenie | 35° dozadu, -5° dopředu |
| Vesa | ano (100 x 100 mm) |
| Kensington zámok | Ano |
| Spotreba | |
| Zapnute | 140 W max, (46W typ.) |
| Pohotovostný režim | <0,5 W |
| Napájanie | AC 100 to 240 V (50-60 Hz) |
| Servis | |
| Záruka | 3 roky product exchange |















