Popis
Produkt: Monitor Lenovo ThinkVision T24i-2L
Part number: 62B0MAT2EU
Model type: T24i-2L
| Lenovo ThinkVision T24i-2L | |
|---|---|
| Velikost displeje | 23.8″ |
| Zobrazovací oblast | 527.04×296.46 mm |
| Penel | IPS |
| Poměr stran | 16:9 |
| Rozlišení | 1920 X 1080 |
| Rozteč pixelů | 0.2745×0.2745 mm |
| Dot/ Pixel na palec | 93 dpi |
| Pozorovací úhly (H / V) | 178 / 178 |
| Odezva | 4 ms (Extrémní režim) / 6 ms (Běžný režim) |
| Obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Svítivost | 250 nits |
| Kontrast (poměr) | 1000:1 |
| Barevný Gamut | 72% NTSC |
| Antireflexní | Ano |
| Vstupy | HDMI, DP, VGA |
| USB Port | 4 x USB 3.2 Gen1 (1 x BC1.2) |
| Kamera | Ne |
| Mikrofon | Ne |
| Reproduktory | Ne |
| Spotřeba energie (Typická / Maximální) | 16W / 55W |
| Napájecí Adaptér | Integrovaný |
| Podstavec | Naklonění, otočení, Pivot, stojan pro nastavení výšky |
| Barva | Černá |
| Šířka ráměčku | 2 mm |
| Rozměry se stojanem (VxŠxH) | 559.3×539.8×205 mm |
| Hmotnost (se stojanem) | 13.01lb / 5.9kg |
| Kabel Monitoru | DP, USB Type-A to B |
| ENERGY STAR | Ano |
| TCO | TCO 8.0 |
| EPEAT | Gold |
| Low Blue Light / Eye Comfort / Eyesafe Display | Eye Comfort / Eyesafe Display |
| Základní záruka | 3 roky |
| Podpora operačního systému | Podpora Windows 7, Windows 10 |
- Rozhraní: displayport
- Barevná hloubka (bit): 8
- Možnost prodloužené záruky: ano
- Standardní záruka (roky): 3
- Hmotnost (kg): 4
- Energetická třída: D
- USB umístění: vzadu
- USB verze: 3.1
- USB počet: 5
- DP verze: 1.2
- DP počet: 1
- VGA počet: 1
- HDMI verze: 1.4
- HDMI počet: 1
- Kontrast:1: 1000
- Jas (cd/m2): 250
- Doba odezvy (ms):
- Obnovovací frekvence (Hz): 60
- Povrchová úprava displeje: matny
- Typ panelu: ips
- Formát obrazovky: 16:9
- Výbava: Nastavitelná výška
- Vlastnost: rovny
- Odezva (ms): 4
- Rozlišení displeje: 1920x1080 (Full HD)
- Použití: kancelarsky
- Úhlopříčka displeje ("): 23,8"















